dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik kasi i katarka

    kilka wydarzeń z życia działkowicza

    1. na działce już od jakiegoś czasu można spać, z czego jeszcze nie skorzystałem.
    tym niemniej dach nad głową czasami się przydaje - gdy, na ten przykład, pada deszczyk... ;)



    2. przez ostatni tydzień trwały walki z drewnem, a dokładniej to z gwoździami.
    otóż teściu załatwił trochę drewna z jakichś odpadów.
    drewno jak ...
  2. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    No i już wiem, co nie gra. Poza ewidentnymi niedoróbkami architekta (brak jakiegoś podpisu, numeracji, etc.), to najistotniejsze rzeczy to: warunki zjazdu do drogi publicznej (która jest szutrowa - ciekawe, jak mają wyglądać te warunki) i uzgodnieniami ZUD (tylko, że nie ma czego uzgadniać) to chcą koniecznie podłączenia do gminnego wodociągu. A do wodociągu mam ze 200m albo i więcej (co prawda wodociąg jest na mojej działce, ale akurat przy samej drodze), a studnie mam 4 metry ...
  3. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Jestem na urlopie czyli ODPOCZYWAM

    Od poniedziałku jestem na urlopie i byczę się za wszystkie czasy, dosłownie leżę do góry brzuchem, popijam piwko, pełen luzik. Ale po kolei...

    W poniedziałek wstałem bardzo późno (w końcu urlop to urlop) i koło 9-tej pojechałem do hurtowni po brakujące kafle do pomieszczenia gospodarczego. Dojazd na drugi koniec miasta zajął mi trochę czasu, później musiałem długo czekać w kolejce do magazynu i zrobiła się ...
  4. Początek

    Dzisiaj wizyta na budowie z samego rana...Bo przecież zalewamy!!! :D :D
    A co na miejscu oczka zobaczyły.....STROP ZALANY
    A szef na to tylko się uśmiecha i mówi- A bo inwestorzy mi się tym stropem zawsze denerwują, a ja na robocie skupić się muszę - :o
    :o :D No niby racja ...No i tym bezbolesnym sposobem zalany strop i schody!!!!!Teraz pięć dni na tzw. wiązanie czyli przerwa w pracach budowlanych, przynajmniej tych intensywnych.
    Teraz zaczynamy rozglądać ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    Witajcie :lol:
    Mordule Kochane !!!
    Niestety nie mam czasu pisac ale chcialam was serdecznie wszystkich pozdrowic.
    Buziaki

    GosiaKa
    Trzymam kciuki :D
Strona 1 z 2