dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rodziewiczówka- dziennik budowy

    uuff dziś zasypywali nam fundamenty , jutro wielki dzień , koniec etapu zero. Z tego wniosek ze jak sie zaczyna budowe to jest sie na minusie ;-)
    Niby wszystko idzie w miarę zgodnie z planem , ale stres i tak pozostaje. Martwią mnie fachowcy od drewna , bo juz powinni sie odzywać tzn, zaprosić nas do siebie i pokazać pewien etap pracy , a tu nic , zero odzewu , chyba zadzwonię do nich po 15-tym.
    Oj coś na zamartwianie mnie wzieło , chyba póde spac , ranek zawsze mądrzejszy ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Tak jak napisałam wyżej, spędzam urlop na działce :D Całe szczęście pogoda dopisuje więc, podczas wykonywanych prac porządkowych opalać się też mogę. Oby tak cały jeszcze nastepny tydzień.. :) :) :)
    Woda do basenu wlana i bardzo cieplutka a ochłoda po upale bardzo fajna....Ja nie próżnuję przebywając na polu i założyłam mini ogródek. To z konieczności, ponieważ roslinki, które miałam cos mi zaczęły padać więc, wymyśliłam, że najlepszym dla nich rozwiązaniem ...
  3. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Jad "ludzkiej żmiji" albo "ludzkiego smoka ziejącego nienawiścią"..... nie zabija od razu.... czasami zaraża..................no i jakim trzeba byc człowiekiem, żeby tak nisko upaśc.....................?

    Ten wpis dedykuję tym wszystkim, którzy wspierają mnie na forum i trzymają kciuki..... i mam nadzieję, że nie zaiodą też wtedy, gdy zaproszę na imprezę przy grilu.... :wink:

    Byłam o 18 na działce.....zapukaliśmy do "sąsiada" ...
  4. MAJA z Archetonu - Dom pod Warszawą.

  5. Dom z widokiem?

    Dziś to, co w nowym domu najważniejsze. Parapety wykonane przez miejscowego stolarza na podstawie mojego projektu. Całkiem ładnie wyszły. Na razie jeszcze brudne i oklejone taśmą malarską, ale parapetówę można już robić :D :wink:.


    A za oknami przychówek szaleje na pozostałościach z poprzednich etapów budowy.
    ...
Strona 1 z 8