dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 65 dzień

    Nie zaglądałem tu tydzień a tymczasem, oj działo się, działo. Domek otulony styropianem - 15 cm, wykonana instalacja wod. kan., na podłogach 2x5 cm styropianu, rozłożona podłogówka, zrobiony jastrych. A na zewnątrz oświetlenie zewnętrzne domu i zakopane szambo. Sporo jak na jeden tydzień hehe.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11275.jpg
Wyświetleń:	521
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	74053   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11246.jpg
Wyświetleń:	519
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	74049   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11288.jpg
Wyświetleń:	485
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	74055   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11296.jpg
Wyświetleń:	491
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	74057   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11201.jpg
Wyświetleń:	518
Rozmiar:	82,3 KB
ID:	74059  

  2. Mamy pozwolenie na budow?.

    Ciąg dalszy nastąpił bardzo szybko, 15 kwietnia 2008 roku uzyskaliśmy pozwolenie na budowę , teraz za tydzień się uprawomocni, potem jeszcze 7 dni przed rozpoczęciem trzeba zgłosić i możemy startować, spełniały się moje ciche marzenia, nie wiedziałam jeszcze wtedy co nas czeka po drodze do tych marzeń ale to już chyba tak jest, że coś, co człowiek zdobywa po trudach, cieszy bardziej, niż coś osiągnięte szybko i bez żadnego wysiłku. Chociaż teraz, z perspektywy czasu, ...
  3. Jak to zawsze na drugim spotkaniu wzrasta cena i o pozwoleniu na budowę.

    Witajcie, tak jak obiecałam po krótszej przerwie niż ostatnio. Dzisiaj mój wpis będzie w formie takiego kalendarza, o tym, jak poszukiwaliśmy wykonawców, także o tym, że z pozwoleniem na budowę to też nie zawsze taka prosta sprawa, jakby się wydawało, niby wszystko gra, a jednak pojawiają się zawsze jakieś .....no właśnie. Ale po kolei. 1 marca byliśmy we wspomnianej w poprzednim wpisie firmie budującej domy, zrobili nam kosztorys, tym razem już na podstawie projektu i wiecie, ...
  4. instalacje (niemalże) zakończone

    Powoli rzeczywiście robi mi się z tego dziennik
    Dzisiaj panowie od podłogówki pojechali do domu, cały dom obłożony rurką, gdzieś koło 1,5km poszło, posadkarze przyjechali zmierzyć dom i chwalili robotę, mi się też wydaje porządnie. Położyli też kolektory ziemne - 3x70m, jeszcze tylko szambo i roboty zewnętrzne ziemne będą zakończone. Dzisiaj przyjechal też szary styropian na elewację i był pan z varianta obkleić okna taśmą z zewnątrz. Muszę przyznać bardzo ...
  5. Dom w Werbenach G2P

    Cytat Napisał M.Depta Zobacz post



    Jak widzicie zdecydowaliśmy się na ułożenie bloczka w poprzek dla trwałosci konstrukcji.

    No i zalany strop
    ...
Strona 1 z 3