dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom z widokiem?

    Ciężką miałam noc, bo sen z powiek spędzały mi nadproża. Piałam już, że zdecydowaliśmy się na prefabrykowane L-19, ale one nijak nie chciały zmieścić się parami w ściany grubości 18 cm :( . Panowie Ekipa zrobili więc tak, że nad otworem w ścianie osadzali tylko jedno nadproże prefabrykowane, a resztę dolewali betonem w szalunkach. Wieczorem zadzwonił do mnie Kierownik Budowy, bardzo zdenerwowany, bo nadproża zostały zalane, a On nie widział jak wygladało ich zbrojenie. ...
  2. Dziennik Facia

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Ściany nadal pną się do góry. Z relacji zdawanych mi przez męża wiem, że są już okna z nadprożami w salonie.
    Potwierdzam :P Od środy ściany idą do góry w niezłym tempie. Pogoda w miarę dopisuje więc robota idzie do przodu.
    Kilka fotek dla wzrokowców 8) więcej zdjęć w albumie

    Okna w salonie


    Okna w pokojach i małe okienko w garażu
    ...
  3. Dom na ul. Różanej

    I przyszedł dzień szósty tygodnia tego, cóż się zdarzyło??... a to właśnie tego. Na działkę budową zwaną pomknąłem w południe, bo wcześniej się nie dało. Lecz najpierwej pomknąłem na skarpę, ulicą na wzniesieniu zwaną, co by komin obejrzeć z daleka, bo tak widać najlepiej tenże pałąk. Patrzę, patrzę, stoi, długi, prężny, wyprostowany, i choć nie skończony nadal, swój majestat daje. Cóż me myśli porusza płonne, czy ciągnąć będzie? Czy spełni me oczekiwania ...
  4. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Ocieplenie się robi...Dzisiaj zaczęli układać parapety zewnętrzne.
    Umówiłem się wstępnie z wykonawcą podbitki. Ma zacząc za 3 tygodnie. Wyszło u nas około 70 mb. Za wszystko (robocizna i materiał) zapłacę około 5500 zł. Do tego dodać muszę tylko koszt podkładu i lakierobejcy. Malowanie jest w cenie. Nie wiem czy to najniższa cena, ale widziałem mniej atrakcyjne propozycje ;)
    Mega1000 podstawiła wóz campingowy- będzie robił za magazyn ich materiałów na ...
  5. Do trzech razy sztuka

Strona 1 z 3