dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gustowny C84 pod Wroc?awiem - Ma?go?, Micha? i Megi

    Miałam iść spać, ale Famelia poprosiła mnie o informację na temat parapetów drewnianych i teraz dodam do tego nasze odczucia, co do parapetów z konglomeratu ( Boticcino).
    Gdybyśmy mogli jeszcze raz zdecydować, to wszędzie byłyby parapety drewniane, sprawiające ciepło i przytulność .
    Konglomerat jest zimny i nijaki, a czasem nie zauważalny ( Ryska pytała jaki będziemy w pokoju mieć parapet, a tam właśnie był już konglomerat)
    To takie nasze odczucia- ...
  2. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

    Witam Wszystkich!
    Po latach - tak, tak, to nie pomyłka - szukania odpowiedniego domu lub projektu, w końcu kupiliśmy Projekt Archonu Dom w Glicyniach 2 !!!
    Ponieważ jednak z góry założyliśmy pewne zmiany w projekcie, najpierw znaleźliśmy architekta, który się zgodził je wykonać za w miarę rozsądną cenę. Dopiero po ustaleniach z architektem kupiliśmy projekt.
    Działkę prawie mieliśmy, tzn.mąż miał 1/2 a resztę musieliśmy odkupić od siostry męża. Odkupiliśmy ...
  3. Dom jamaju

    Małe sprostowanie... Wełna która mi została to Toprock 15cm :wink:
  4. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Wklejam linka do płytek :)
    od mayadaski
    http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/affron

    Dzisiaj pojechaliśmy do domku, jejku jak tam się zmieniło przed domem :)
    Braciszek ze swoim synem posprzątali i rozgrabili ziemię:)
    Jutro zdjęcia wkleję :)

    Mamy do sprzedania "erbetkę" - jeśli ktoś ze znajomych forumowych szuka, to piszcie. Jeśli nie, to jutro napiszę na Pchlim Targu informację, że sprzedamy.
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Widziałam..... :wink: :wink: bo ja podglądam :oops: :oops: tylko jakoś nie bardzo się jeszcze wczytałam i nie puściłam wodzy fantazji :wink:
Strona 1 z 15