dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    Ot i się udało :-)
    Poniżej zdjęcia. Niestety juz są mało aktualne bo w ostatnich dniach wszystkie prace nabrały tempa.
    Kuchnia - czekamy na blat, dopiero po nim malowanie finalne, okap etc.


    Pokój Mati - tu po połozeniu podłogi (dąb bielony) zostanie dobudowana ścianka (a'la kolankowa o wys. 1m, od tych polek g-k i pod oknem którego kawałek widać)

    ...
  2. Dziennik Ewy i Łukasza

    Dzisiaj złożyłem w PINB w Cieszynie wszystkie dokumenty wymagane do odbioru domu. Przygotowywałem się do tego przez ostatni tydzień, gromadząc brakujące dokumenty bo nasz inspektor nadzoru słynie z drobiazgowości. Okazało się, że brakuje mi protokołów odbioru przyłączy: energetycznego, gazowego i wodociągowego. Dostawcy tych mediów nie wydawali tych protokołów wcześniej, bo nie były one wymagane. Teraz są, przynajmniej w naszym inspektoracie... Udało mi się załatwić te ...
  3. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    A poniżej już świeżynki czyli zdjęcia z dzisiaj:


    Panowie zdemontowali też zabezpieczenia wejścia do piwnicy



    W garażu zarys okna...

    Pojawiają sie i ściany wewnętrzne
    ...
  4. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Kwiecień- plecień poprzeplata.. w rzeczy samej to ludowe porzekadło ma zastosowanie...nic to jednak bowiem nasza rodzinna ekipa murarska konsekwentnie realizuje swój cel
    Dni kilka nie pisałam to i zmiany imponujące.Ide se patrze se a tu pół domu stoi se

    W otchłani blaszanego garażu odnaleziono tablicę informacyjna;)
    ...
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

Strona 1 z 31