dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

 1. Avatar Kalic
  Teraz też mi się wydaje, że duży . Ale ma 99m2 pow. użytkowej + pomieszczenie gosp. oraz garaż.
 2. Avatar Paulina 1
  On maly chyba duży
 3. Avatar Paulina 1
  Witam zna pan dobrego architekta budowy w Wieliczce albo Kraków kierownika budowy taniego
 4. Avatar Paulina 1
  Witam, czy zna pan dobrego architekta budowy w Wieliczce albo Kraków kierownika budowy taniego
 5. Avatar ziutor
  Proszę o namiary na PW
 6. Avatar krosmk3
  Nie będę ukrywać część zmian które wprowadziliśmy w projekcie w trakcie adaptacji wzorowane były na już wykonanych domach czy adaptacjach. Główne zmiany to wydłużenie garażu do przodu o 1m , likwidacja słupów w salonie , wydłużenie garażu do tyłu do wysokości łazienki na dole , wykonanie wyjścia na taras nad garażem z pralni, obniżenie części tarasowej nad garażem oraz niewielkie zmiany w otworach okiennych
 7. Avatar krosmk3
  Wraz z żoną przejrzeliśmy setki projektów. Kryteria jakie mieliśmy to dom z dachem dwuspadowym, garażem na dwa auta, z użytkowym poddaszem oraz z dodatkowym pokojem na dole na ewentualne biuro.Jedyny który przypadł nam do gustu to projekt Denver z pracowni Dom Pasja. Projekt kupiliśmy i w międzyczasie szukaliśmy działki w konkretnie pod ten projekt. trochę odwrotnie niż to powinno wyglądać. Pominę już opis problemów adaptacyjnych przez kiepskiego projektanta. Całą akcja poszukiwania ekipy budowlanej trwają około 1,5 roku, ale udało się dwa tygodnie temu budowa ruszyła.
 8. Avatar boorys
  Chciałem budować z silni ale wykonawcy nie pasował materiał. Wcześniej sam myślałem o BK więc na tym stanęło. Rozumiem, że to była dobra decyzja?