dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Plan mieszkania

    Mieszkanie ma 64m2 i będzie położone na 4 piętrze 6-piętrowego budynku. Okna wychodzą na południowy wschód i południowy zachód, więc powinno być dobrze doświetlone.



    W oryginalnym układzie mieszkania przeszkadza nam kilka rzeczy:
    - stosunkowa duża powierzchnia przedpokoju
    - przyleganie drzwi w sypialni i w salonie do sciany, co mocno możliwość jej zabudowy czymkolwiek wysokim ...

    Updated 27-01-2011 at 18:31 by ananke

    Tagi - katalog słów kluczowych: plan, ściany działowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    ogólne
  2. Zobaczymy sobie z bliska

    Moja dziewczyna poszła sobie zobaczyć jak wygląda z bliska trawa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07443..jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	100,8 KB
ID:	40209
    Dom w dziewannie2 to nasz wybrany domek Działkę kupiliśmy z dużymi marzeniami. Teraz tylko załatwić papierki, wodę, prąd, kredyt i tak zeszedł nam rok))

    Updated 27-01-2011 at 17:23 by Beata&Robert

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nieborowice Projekt czas zacz?? :-)

    Nasza przygoda rozpoczyna się w 2009 roku kiedy to wraz z ówczesną narzeczoną (obecnie żoną) z bliżej nieokreślonych przyczyn udaliśmy się do Nieborowic celem oglądania działek z oferty biura nieruchomości.
    Po podpisaniu umowy udaliśmy się............. ku naszemu w pole......
    Wrażenie niesamowite a jednocześnie próba rozsądnego myślenia, przecież to totalne zad.....:
    - brak drogi
    - brak prądu
    - brak wody
    - blisko potok
    ale ...
  4. Rozpoczynamy :)

    Stało się ... nasze drugie mieszkanie, które zgodnie z ludową mądrością będziemy urządzać "dla przyjaciela", niedługo stanie się nasze.

    Oczywiście, jak tylko deweloper postawi blok

    Pozostało kilka miesięcy na spokojne zaprojektowanie poszczególnych pomieszczeń, znalezienie materiałów i wykonawców.

    Próby uporządkowania i ogarnięcia tego tradycyjnymi metodami spełzły na niczym, więc założyłam dziennik budowy!
  5. cd.

    wczoraj zameldowano nam, że dach został skończony
    tempo mieli niesamowite. W poniedziałek dowiozłam brakujące rynhaki i spotkałam się z dekarzami. Spytali jak mi się podoba, bo strasznie się bali mojego przyjazdu, abym Ich nie pogoniła jak poprzednią ekipę

    Wytłumaczyli mi, że przy oknach folia jest położona podwójnie, żeby nic nie przeciekło. Dachówka kładzie się rewelacyjnie i nie ma żadnych odpadów - zostało nam 250 szt. Mam akceptację na zwrot ...
Strona 13 z 63