dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    No w końcu jestem na bieżąco. :lol:


    27 stycznia
    Jadę dzisiaj nareszcie po pozwolenie. Moje upragnione :lol: . HUUURRRRAAA.
    Złożone było 22-12-2003 więc ponad miesiąc czekania. Nie najlepszy rezultat. Zresztą to już nieistotne. :P
    cdn
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    20-01-2004
    Wczoraj dostaliśmy zawiadomienie o założeniu księgi wieczystej. NARESZCIE. Sąd zakładał księgę od 10-11-2003. No może trochę później, bo nie wiadomo, kiedy notariuszka wysłała te dokumenty. Zresztą najważniejsze, że już jest. Można załatwiać albo przygotować się do załatwiania kredytu.

    21-01-2004 śr
    Byliśmy w banku. Zawiadomienie o założeniu księgi nie wystarczy. Trzeba składać o odpis. Pozwolenie będzie w przyszłym tygodniu tzn. 26 stycznia mam zadzwonić. ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    17-01-2004 so
    Byliśmy dzisiaj z naszym kolegą, który ma nam zrobić ogrodzenie na wizji lokalnej. Jak dobrze pójdzie siatka będzie za 2 tyg. Teraz działka jest w opłakanym stanie. Rozjeżdżona i błotnista ze względu na odwilż. Jednak działka to nic dojazd do niej to dopiero. Nie wiem jak ja będę do sklepu chodzić. Chyba jakieś „domowe kaloszki” przy bramie będą stały :D
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    15-01-2003
    Dostałam dzisiaj pismo ze starostwa, że mam uzupełnić braki. :evil: Zdenerwowałam się bardzo. Bo wyglądało na to, że nasz architekt nie dostarczył do starostwa decyzji o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej i przez to przedłuża się termin wydania owego pozwolenia. Wniosek złożyliśmy 22-12-2003 więc mają jeszcze trochę czasu. Złapałam za telefon, ale architekt nie odbierał ani w domu, ani komórki. Zadzwoniłam do starostwa. Wszystko gra. Dostarczył. ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    09-01-2004 pt
    Swego czasu złożyliśmy w gminie pisemko, że chcemy wykupić lub wydzierżawić placyk koło naszej działki. Osyłam do mapki wyżej. Nie wiem czy o tym już pisałam. Dzisiaj przyszła odpowiedź, że sprawą zajmą się później po wizji lokalnej. Fajnie to brzmi.
    Byliśmy u pana projektanta przyłącza wody. Potrzebną do założenia kurka. Omówiliśmy szczegóły. Zapłacimy 400 zł. Niech będzie. Pogadaliśmy z nim też o przyłączeniu gazu z uwagi na to, ...
Strona 3 z 17