dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Crazy House : Kasia&Tomek 14

    O zgrozo!!!!

    Panie, które pracują u notariusza znają się na przepisuwaniu działki tak jak ja... Tylko one dostają za te niewiedze pieniądze...

    Człowiek dzwoni, pyta, bo nie chce tracić czasu na zbętne chodzenie, ale to i tak na nic.
    Dzwoniłam do naszego notariusza i się pytam co potzreba przeynieśc i pani powiedziała, że numer KW oraz wyrys i wypis z urzędu, z tym ze numer ksiegi trzeba dowieść wczesniej. Złożyłam wniosek o wyrys i wypis ...
  2. Zima, Zima, a dach jest

    Kolejny mały etap mamy za sobą. Skończyliśmy dach, zamontowaliśmy okna, elektryka w środku jest zrobiona. Brakuje jeszcze okien na poddaszu, ale myślę, że w ciągu dwóch tygodni będą...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0399..jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	40877   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0402..jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	40878   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0416..jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	40879  
  3. przymiarka do instalacji

    Dzisiaj mieliśmy spotkanie z instalatorem, który będzie nam robił wod-kan, co, gaz, kozę i instalację centralnego odkurzacza. Robił instalacje u moich rodziców i siostry - nie mieli do Niego zastrzeżeń. Wstępna oferta wynosiła 38 tys za robociznę z materiałem. Dzisiaj dostałam rozpiskę materiałów na 30 tys. Ku mojej wielkiej radości w tej cenie jest już szambo, bo cały czas do 38tys. doliczałam jeszcze 7k na szambo. Pan proponuje nam piec Buderus GB022 z zasobnikiem 120l i ...
  4. Dziennik Budowy Koniczynka3

    Witam w moim dzienniku budowy. Może na początku przedstawię naszą rodzinkę, nazywam się Kasia, mój mąż Karol i synek Alan. Mieszkamy od kilku lat w Anglii ale planujemy powrót do Polski dlatego też rozpoczynamy budowę naszego gniazdka.
    Pomysł o budowie narodził się bardzo spontanicznie, w październiku 2010 roku gdy byliśmy na urlopie w Polsce. Wtedy też kupiliśmy działkę i złożyliśmy o warunki zabudowy. Po powrocie do domu (tymczasowego) hi hi wybraliśmy projekt. ...
  5. p?otu cd...uzupe?nienie i podsumowanie

    Podsumowując 105 m siatki wraz z płytami betonowymi, systemem mocowań i słupkami jak również 50 m siatki leśnej wyniosła nas 5tys. pln. Uważamy, że cena wyjątkowo niska tym bardziej, że siatka wygląda na solidną: grubość ocynkowanego drutu w otulinie to 3,1mm. Mamy nadzieję, że postoi lata.
    Oczywiście robocizna w naszym przypadku to nasza własna siła ramion, czas i nasze paliwo na dojazd, które i tak byśmy wydali na nadzór nad pracownikami firmy
    Oszczędności ...
Strona 3 z 63