dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Charakterystyczne inwestorki i ratunku!!!

    Zadzwoniłam do architekta miejskiego i wstępnie za tydzień dostaniemy warunki zabudowy - ale pan architekt już bardzo dobrze mnie kojarzy, nie tylko dlatego, że robimy adaptację poddasza - "a to pani z koleżanką przychodziła..." Tak, tak, razem "z koleżanką" jesteśmy inwestorkami do tegoż naszego wspólnego mieszkania!

    Poza tym, za tydzień warunki zabudowy, a ja nadal nie wiem, jak architekt ma wejść na poddasze, by zebrać wymiary do projektu. Bo ...
  2. Warunki zabudowy

    Aby otrzymac warunki zabudowy nie trzeba byc wlascicielem dzialki moze to zrobic kazda osoba. Formalnosci zwiazane z tym: Wykup mapek ze skladnicy koszt okolo 130zl.
    Potrzebujemy mapki zasadnicze w 3 egzemplarzach w tym na jednej musimy narysowac olowkiem mniej wiecej gdzie na dzialce chcemy zeby stal dom oraz 1 egzemplarz wyrys mapy ewidencji gruntow. Z energetyki potrzebujemy pismo w ktory np.Tauron w Bielsku-Bialej potwierdzi ze dostarczy prad na dzialke. Takie rowniez pismo powinnismy ...
  3. Kupno dzialki

    Wiec, znalazlam dzialke ktora nie posiada warunków zabudowy jest to dzialka rolna, sprawdzilam w urzedzie takze nie ma planu zagospodarownia na ta okolice. Wiec teraz dylemat czy ja kupic i ryzykowac, ze nigdy nie bedzie mozna otrzymac warunkow zabudowy ? Dzialka ma 750 m a miektore dzielnice w bielsku bialej zeby moc zaczac sie budowac musi miec minimum 1000m takie nowe rozporzadzenie. Jednak ze Ja jak to Ja uparta jednak decyduje sie na kupno dzialki wplacajac tylko zaliczke do momentu otrzymania ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kupno dzialki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Sypialnia - fototapeta i problem z drzwiami

    - 30-01-2013 - 21:33 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia4.jpg
Wyświetleń:	800
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	166248Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia1A.jpg
Wyświetleń:	810
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	166249Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia3a.jpg
Wyświetleń:	760
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	166251
    Sypialnia ma wyglądać tak jak na załączonych wizualizacjach. Fototapeta ma ukrywać wejście do garderoby oraz łazienki - drzwi przesuwne. Architekci zaproponowali nam kilka rozwiązań. Najtańsze (tzw. system budowlany) i tak wychodzi dość drogo, dlatego wymyśliłem tzw. drzwi ukryte, ktore licuja sie ze sciana i moznaby nakleic fototapete z latwością.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowoczesne-fornirowane-drzwi-wewnetrzne-na-zamowienie.jpg
Wyświetleń:	725
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	166255 ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia2a.jpg
Wyświetleń:	572
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	166250  
  5. Lampy sufiowe do łazienki

    - 30-01-2013 - 21:21 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cubetto black.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	6,5 KB
ID:	166243Cubetto black - gruba kostka czarnego 24% kryształu łączona z chromowanym mocowaniem. Mamy 4 szt takich plus taśmę led wkoło. Łazienka ma wyglądać jak na wizualizacjach poniżej (przekłamują czarny kolor i wychodzi brązowy blat z granitu i płytki). Płytki Paradyż Secret Nero/Bianco z motywami kwiatowymi.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	t2.jpg
Wyświetleń:	545
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	166244Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	t1.jpg
Wyświetleń:	494
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	166245
Strona 3 z 45