dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    Oj smutno sie porobiło... i ...
    :cry:
    Przedwczoraj zmarł majster, który miał budować nasz dom...

    i rozpoczynamy poszukiwania na nowo... :cry: :cry: :cry:
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Słuchajcie, tynki to świetna rzecz :D (ale odkrycie! :wink: )
    Panowie przenieśli się do pokoju nad garażem, powstawiali łóżka, stolik (tę naszą prowizorkę, z blatu z desek i garów stropowych), i wygląda to tak domowo i tak fajnie, przy tych białych ścianach, ma się wrażenie, że pokój już pomalowany :D
    Baaaardzo mi się te tynki podobają :D Chciałam nawet zrobić zdjęcie, ale stwierdziłam, że nie będę ich stresować. Jutro zrobię.
    Tylko dlaczego ...
  3. dziennik Beti

    popstrykałam kilka zdjęć instalacji wod-kan :)
    instalacja w kuchni

    instalacja w dolnej łazience



    instalacja w górnej łazience
    ...
  4. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Korzystając z dodatniej chwilowo temperatury pojechałem na budowę celem spuszczenia wody z instalacji.

    Chyba kupię sobie Ładę Nivę (na inną terenówkę mnie nie stać ;-) ), drogi się tak rozkisły, że ledwo dojechałem trasą "przez pola", a i ta druga niewiele lepsza... Wodę spuściłem - zajefajnie się łazi po domu nocą, bez latarki... dobrze że sąsiad już mieszka i nie ma zasłon :lol: ).

    Po czym wsiadam sobie do autka - i nic. :o Nie ...
  5. Atka i Jardo budują Rododendrony

    Witam ponownie :D
    Dzisiaj chcę sie z wami podzielić moimi przygodami z monopolistyczną firmą o nazwie ENEA. Niedawno wystapiliśmy z wnioskiem o przyłącze prądu budowlany od 1 lutego :wink: normalny od września. Przedwczoraj pan z eneii oddzwonił i zaprosił w celu podpisania umowy. Pojechaliśmy z mężusiem na godzinę 6:30 rano (byliśmy wcześniej niż niektórzy pracownicy :lol: ).
    Umowę elegancko podpisalismy i na koniec zapytałam o termin realizacji.
    Pan ...
Strona 1 z 177