dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. mamy warunki zabudowy :o)

    No i stało się, po 3 miesiącach i 10 dniach otrzymaliśmy z Urbanistyki Warunki Zabudowy - poczułam, że budowa staje się coraz bardziej realna..
    Oczywiście warunki zostały przesłane do pani architekt i tu mniej zabawne wieści:
    Projekt budowlany razem z projektami przyłączy i instalacji ma nas kosztować 6.800zł.. dla mnie to trochę kosmiczna cena, bo wstępnie było mówione, że koło 5tys..
    Postaram się coś utargować., ale to taki pierwszy niesmak, mam nadzieję, że jedyny )
  2. Dziennik budowy Pawła i Agi

    Cytat Napisał mikolaj1224 Zobacz post
    A wszystko zaczęło się od tego, że zawsze marzyliśmy o swoim własnym domku ( w sumie to chyba ja bardziej).
    Na początek żeby nie przynudzać zawiłą historią dotyczącą pozyskania działki w drodze spadku, wstawimy od razu jej zdjęcie z inwestorką w tle (zawsze nagle pojawia się w obiektywie)
  3. pergola na dachu i inne

    Została zamontowana główna część konstrukcji stalowej. Zlutowanie jednej części i dolutowanie stężeń między HEBA-ami będzie dokończone później. Na razie mamy "pergolę" na dachu.






    Cieśla oczywiście potwierdził, że spokojnie wszystko można było zrobić z drewna. Wkurzają mnie te teksty, bo ...
  4. geodeta leci w kulki skierniewickie

    Dzwonię do geodety
    -Jest mapka?
    -Mapka? O, mapka bedzie, kiedy ja to mówiłem pani, bo nie ma u nas mapy, ale tam dziewczynki juz szykuja wszystko, więc kiedy oddadzą bo to w Skierniewicach jest, to ja natychmiast robie przecież zadbałem o to wszystko właśnie chyba pani nie sądzi...
    -Na poniedziałek bedzie?
    -Bedzie na poniedziałek może jak nie bedzie to ja dzwonie do pani od razu no to sie nie da przyspieszyć a te pozwolenia wszystkie ale w poniedziałek ...
  5. Pasie buduj?

    WRESZCIE

    Ale sobie przerwę zrobiłam a w naszym domku ostatnimi czasy troszkę się zadziało

    i tak w porządku chronologicznym

    pewnego pięknego dnia wreszcie przyjechała ekipa Ducha i położyła w saloniku i holu naszą mozaikę sztorcową z Afromozji a w łazience Teakową, następnie podłogi zaczęły proces wygrzewania
    w międzyczasie Górale położyli łupki na ścianie w holu i na ścianie TV
    Załącznik 28664Załącznik 28665 ...
Strona 11 z 95