dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    Wrzesien 2005

    prace ogrodnicze trwają...na oststniej scianie pod plotem posadziłam jednak Kórniki...wygladają z nowymi przyrostami super!

    No i znalazlam pare wiekszych drzewek do wsadzenia, ale to dopiero jak przyjedzie moja połowa...
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Maksiu, za Twoją radą zrobiliśmy konkurs imion - chłopięcych (ale będzie śmiesznie jak się to pozmienia :P ).
    Nawet gładko nam poszło. Dwie karteczki i dwa imiona, które znalazły się na obu.

    Paweł i Karol.

    No to niech będzie właśnie w tej kolejności :lol:

    Najfajniejsze były reakcje naszych mam :-?
    Moja : Dlaczego? Łeee...
    Bartka: Czy wyście powariowali? (Taka sama reakcja była na wieśc o naszych zaręczynach :-? )
    ...
  3. ELFOWE opowieści

    28.10.2005

    no i jest
    Dzisiaj odebraliśmy projekt w Atrium. Gotowy. Właściwie to pożyczyliśmy go bo to pan Paweł będzie go składał w starostwie. Chcemy go póki co skserować żeby pokazać Kazkowi, co to startuje w castingu na wykonawcę Elfa.
    Podobno w starostwie mogą od nas chcieć jeszcze uzgodnienia zjazdu z drogi. Zobaczymy.

    W domu przeglądając już ostateczną wersję naszego domku zaniepokoiły mnie (już po raz setny) wymiary otworów ...
  4. Dziennik budowy KZE

    28.10.2005
    No to ściany fundamentowe już stoją i zostały ocieplone styropianem. Wreszcie coś zaczynam widzieć... Do tej pory było tylko kopanie, lanie, a tu wreszcie coś poszło w górę... 8) 8)
    Muszę powiedzieć, że uczucie budowania domu jest super... Czuje, że robię coś trwałego, coś co może mnie nawet przezyje... :roll: A jak człowiek jest dumny jak widzi takie ścianki... Toż to prawie już dom :wink: Oczami wyobraźni już widze, gdzie będzie salon, kuchnia, ...
  5. Dziennik ajupa

    31 październik
    Powoli brniemy do przodu. Paweł zakończył przyklejanie styropianu i przed nim jeszcze ułożenie siatki. Przez weekend przygotował kotłownię do zamontowania pieca - ułożył gres i pomalował ściany. Dziś ma jechać do gazowni złożyć wniosek o umowę. Na budowie już pewnie działa nasz hydraulik - montuje piec i grzejniki. Po południu ma przyjechać specjalista od alarmów - ponoć tańszy od poprzedniego - zobaczymy... Uzgodniliśmy z Pawłem, że trzeba jak ...
Strona 3 z 87