dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Pokrywa perzu zaczyna wydobywać się ponownie spod ziemi. :evil: Żeby mi tak wszystko rosło jak to zielsko !!
    Znajoma ogrodniczka namówiła nas na odwleczenie siania trawy bo lepiej się ukorzenia w cieple a ponieważ w zamęcie cen nawodnienia też sprawę wodną zawiesiliśmy na kołku więc pewnie jej posłuchamy..
    Coś ten mój czepek chyba krzywy był bo co tknę tematów ogrodowych to mi nie idą tak jakbym chciała – fakt ze jest to przeważnie kwestia finansów ...
  2. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Dzień 12

    Dzień spokoju. Wszystko dojechało na czas. Ściany zewnętrzne gotowe. Ekipa kończy wylewanie wieńca i słupów.









    Jutro niestety się zwijają na inną budowę ...
  3. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Dzień 11

    Jak ja nie lubię poniedziałków :-?. Od świtu wydzwaniam po składach budowlanych za kształtkami U YTONGA i nikt nie ma na placu :-?
    W końcu znalazłem w Dach-Murze w Jabłonnej! :D
    Pędem do składu kupić brakujące kształtki, ale... nie mają możliwości przewiezienia tego towaru do mnie :(.
    Majster już dzwoni do mnie i mówi, że stoją z robotą :(.
    Gorączkowo kombinuję, skąd wziąć na już transport na dwie palety kształtek ...
  4. Marysia - Archipelag - kirkris

    dziś rozmawiałem z kierownikiem :
    Wg niego, rura nie jest problemem wkuje się kawałek w podłodze i wstawi przedłużkę :o
    Co do drewna to okazało się, że jeszcze nie skończona jest więźba do końca (a ja już zapłaciłem :evil: ) i te elementy będą wykorzystane na 100%

    ciekawe :evil:
    pozdr
    KK
  5. Dziennik MES

    Właśnie dziś dostałem warunki przyłącza z ZE.
    Uff
    Jak chcieliśmy, czyli 16,5 kW, do granicy powietrzne, na granicy słup, a z niego do skrzynki i potem pod ziemią.
    No i oczywiście można z niej zasilić budowę.
    :D :D
    Tyle, że w warunkach przylącza jest uwaga, że ZE nie gwarantuje stałej dostawy energiii ze względu na brak awaryjnego łącza. Ciekawe czy to jest standard no nie?
    W piątek idę na rozmowy z architektem. Miał zrobić zmiany ...
Strona 77 z 87