dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik andrzejki.

    Dzisiaj bez opisów :-? Same zdjęcia 8)
    Kawałek zaszalowanego stropu z widokiem na szopę 8)


    Widok łazienki dolnej z lotu ptaka-pewnie ostatni raz ją z góry widziałam :-?


    Kotłownia


    I garaż ...
  2. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Tak sobie patrze na moje wcześniejsze wypowiedzi.Ja jakas głupia jestem.Sto pomyłów na sekunde.Wogóle to mam wszystkiego dosyć.Leje jak cebra a miałam robic droge i figa z tego wyszła.Było pięknie cały tydzień i jak uzgodniłąm kopary to cholera w nocy mnie szum deszczu obudził.Diabli by wzieli.Pozatym maż mnie wkurza bo mi nie pozwala jechac z kumpelą na konie-bo jak twierdzi po pierwsze jest slisko na drodze a po drugie to on nie lubi byc sam. :evil:
    Chyba mam depreche ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    W każdą sobotę rano rodzina oddaje się z mniejszym lub większym entuzjazmem nauce języka. Kończymy o 10 rano a potem życie rusza z kopyta. :lol: Stąd na kolejną randkę z panem od nawodnienia umówiłam się na chwilę zakończenia uzupełniania wiedzy , ale pan zjawił się kwadrans wcześniej burząc ustalone ramy działania.
    Mąż podjął rozmowy wstępne , pan mierzył teren wzrokiem i miarą , zapisywał , poprosił o określenie dokąd to będą roślinki. Wymowny ...
  4. Funio-Misio-Chatka

    Po drugiej wycenie wybraliśmy tynkarzy - droższych, ale polecanych i takich co ładniej wykańczają przy oknach :wink:
    Zaczynają po 10 października - wtedy zobaczymy, czy to był dobry wybór.


    W oczekiwaniu na tynki rzut okiem na poddasze:


    No i nasza mała gwiazda :D

    ...
  5. Budujemy sandre z archipelagu

    Chciałbym poprowadzić, watek z tematem budowy domku Sandra z pracowni Archipelag.
    http://www.archipelag.pl/switch_obj....=374&CanBack=1

    domek ładny, zobaczymy co z niego wyjdzie...na dzień dzsiejszy jestem juz na etapie wylanej płyty fundamentowej. Domek strasznie Nas zaskoczył swoimi detalami konstrukcyjnymi..np.kosmiczne fundamenty...polało sie tyle betonu że zgroza. ale ambitnie brniemy dalej...:) fotki będa w najbliższym ...
Strona 87 z 87