dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    jeszcze kilka fotek domku, zrobionych w ładnym październikowym słońcu, troche mnie niepokoi to że dachówki są brudne, zapylone i że to nie schodzi po polaniu wodą , poczekam na deszcz , może zmyje....zobaczymy.






    ...
  2. Dziennik Abromby

    Teraz o wpadce Nr 2. Ta nie jest aż tak poważna, ale wystarczająco denerwująca, a do tego niestety nieodwracalna. A mianowicie panowie kostkarze brukowi zrobili mi podjazd do garażu w wersji tarasowej. Wjazd do garażu był wyniesiony jakieś 40 cm nad macierzysty poziom gruntu, ale wyraźnie pokazałam im, że ma się do garazu wjeżdżać leciutko pod górę. Tymczasem oni nawieźli piachu i wyprofilowali to jakoś tak, że krawędź podjazdu wystaje nad pozostały teren z pół metra. W ...
  3. Dziennik Pawła

  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    29 wrzesnia 2005


    wsadziliśmy ponad 300 sztuk wszelkiego rodzaju cebul..tulipankow,hiacyntow...wszystko posadzone pod zielonymi krzaczkami coby na wiosne bylo wesolutko...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 wrzesnia 2005


    tak przynajmiej na teraz wyglada tył działki....i ogrodu... jeszcze bedzie drewno przeniesione na taras i klepana bedzie podłoga z kostki granitowej pod przyszła drewutnię...
Strona 1 z 87