dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Mazurska chałupa komtura

    Rozpisałem się o nodze, a to forum budowlane, a nie medyczne. Napisałem o kolanie, ponieważ bardzo zmieniło ono nasze życie. Oczywiście nie na lepsze. Była połowa maja i trzeba było podjąc decyzję co dalej. Majka miała nogę w gipsie, praktycznie wymagała stałej opieki, zwolnienie lekarskie miało być przedłużane systematycznie zapowiadało się, że potrwa kilka miesięcy. Po zdjęciu gipsu - rehabilitacja. Wracać do Warszawy - mieszkamy na III piętrze bez windy? Zostać w komturii ...
  2. Dziennik andrzejki.

    Od wczoraj mamy profesjonalnie zamontowaną antenę i można normalnie oglądac TV 8)

    Tak wyglądało jej montowanie 8)
    Zakończyliśmy również akcję podbitka i gruntowanie i parapety zewnętrzne 8)
    Podbitka wyszła w miarę



    parapety też mogą być 8) Ze względów cenowych zrobione sa z blachy w kolorze dachu i ...
  3. Dziennik Meb-a (M08)

    11/11/2006 - Dzisiaj nic specjalnego się nie wydarzyło. Usiadłem przed komputerem i postanowiłem opisać dzień dzisiejszy trochę inaczej.
    Trochę mnie poniosło, ale co tam.

    11/11/2006 –Ławy ciesielskie czyli Meb&Father w akcji.

    Godzina 9:00
    Dźwięk budzika w komórce rozdarł ciszę sobotniego listopadowego poranka.
    Meb leniwie, wyćwiczonym ruchem przełącza na „drzemkę” ..... wszystko ma zaplanowane. 10 minut ...
  4. Dziennik budowy Jolli

    Witam
    Kolejny powrót z Marsa, systematyczność w dziedzinie pisania dziennika nigdy nie była moją najmocniejszą stroną. :(
    Co zmieniło sie od wstawienia drzwi i okien?
    Oj dużo i mało. Sierpień spędziliśmy raczej wypoczynkowo, ale z wielkimi planami na kolejne dni przynajmniej z mojej strony. Nieodłącznie towarzyszyły mi wasze dzienniki i ich lektura, jak się już tak zaczytałam to na pisanie własnego brakowało czasu. :D
    Początek września zaowocował ...
  5. Dziennik Ged'a

    Pod koniec października pojawili sie wcześniej umówieni panowie kamieniarze. Okazało sie, że kamień który wcześniej przygotowałem nie nadaje się do murowania. Murki można z niego zrobić, ale nie będą tak ładne jak ja bym chciał. Wnioski - trzeba kupić kilka samochodów kamienia. Panowie mają własnego dostawcę i wszystko przebiega sprawnie. Po kilku dniach pracy załamuje się pogoda, pojawia się mróz, nie da się pracować, trzeba zrobić zimową przerwę. Na fotkach efekty rozpoczętej pracy.
    Galeria ...