dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ELFOWE opowieści

    Cytat Napisał ka79sia
    super ten wasz domek,podoba mi się jak mało który na forum.nie żebym cukrowała,ale mało kto ma tak gustownie wykończony dom.oby tak dalej im mniej tym ładniej.będę kibicować ,czekam na zdjęcia..... :wink:
    :oops: dziękujemy, nie wiemy co powiedzieć


    i z komentarzami zapraszamy do "komentarze do elfowych opowieści"
    '79 to bardzo dobry rocznik :)
  2. Nasza Arkadia :)

    Wróciłam właśnie z budowy...
    Do środka nie wchodziłam, bo ciemno już i jakoś tak nieswojo byłoby chodzić i po omacku sprawdzać, co się zmieniło :o
    Nie wiem, czy wiszą kaloryfery, bo przez okno nie było widać, ale za to na zewnatrz widać postępy... Od wczoraj pojawiły się rynny i dach nad gabinetem. Szybko się uwinęli :lol:
    Może jutro podejdę troszkę wcześniej, jak będzie jasno, to zobaczę, co tam w środku słychać...
  3. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Kurcze mała zmiana planów nastąpiła.
    Dostaliśmy dziś wiadomość od Eryka (szefunia z holandii), że chciałby żebyśmy przyjechali już w styczniu!!!!!!!!!
    Kurcze to tylko miesiąc do wyjazdu!!
    A mieliśmy wystartować z budową.
    Ale za to wiecej zarobimy na nasz kochany domek :D :D :D
    czyli zmaina planów i musimy chociaż przed wyjazdem kupic materiały, przywieźć betoniarkę itp, skonczyć bramę, załatwić prsd, i pozwolenie na budowe, co by ...
  4. Tak to się zaczęło...Nasza Lawenda :o)

    Myślałam,że z tą adaptacją to raz dwa a dzisiaj się dowiedzialam, że musimy miesiąc czekać :-? Oczywiście jak na złość większość ścianek , które chciałbym przesunąć w naszym projekcie to nośne :evil: ,ale podobno mozna to jakoś obejść przez belki na suficie.Zobaczymy...Myślę nad elewacją, w chwili obecnej mam dwie opcje albo antracytowy dach , białe okna i garaż i waniliowe ściany, albo brązowy dach lub kasztanowy, okna i brama orzechowe a ściany jasna pastelowa ...
  5. Fakty i wiadomości z domu

    To znowu ja 8)
    Dziś ekipa przybyła :D
    Założyli świetlik, tylko troszkę jakby nie z tej strony :roll: :-?
    Nie wiem czy da się to przełożyc, muszę zadzwonić do szefunia :roll:

    Pomocnik się zbiesił, ani nie przyjdzie, ani nie powie, że nie przyjdzie, co za ludzie... :-?
    Gdyby nie fakt, że tyo jest mój najbliższy sąsiad to powiedziałabym co myślę o takich...... :evil: