dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Arniki

    Odklejałam dzisiaj taśmy ochronne z okien, ale tylko z zewnętrznej strony.

    Chyba poproszę o przymocowanie dyb do okien, bo są bardzo ciężkie, i mogą nie wytrzymać na samych kotwach
    Mąż ze znajomym porządkowali deski i łaty, oraz kontrłaty. Złożyli w garażu, niech przeschną.
    Zrobiło się ładniej na działce, ale i tak sporo jeszcze do zrobienia.
    Musimy jechać po drut ocynk, lub bednarkę do uziemienia.

    Z ogrodzenia dalej nici, ...
  2. Piętrowy z piwnicą - amatorski projekt własny

    Jak to w życiu bywa, nasze nadzieje na rychły powrót do murowania spaliły na panewce. Przez ostatnie dwa tygodnie, nasza ekipa zadomowiła się na innej budowie. Nam pozostało tylko czekać aż łaskawie wrócą do nas. Dzisiaj w końcu się pojawili na naszej budowie. Cieszy nas to, mimo że nie za bardzo są w kondycji do pracy po wczorajszej libacji. Oni też nie byli uradowani, kiedy zobaczyli, że będą musieli poprawiać co ostatnio spartaczyli (czy jest w ogóle takie słowo w języku ...
  3. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zgubiłam tapetę do salonu :-?
    Jakiś czas temu na tej stronie http://www.modnetapety.pl/public/wzo...e79d011c7d20be znalazł tę tapetę:

    Próbuję od dwóch dni ją znaleźć w celu nabycia drogą kupna i ... kicha, nie mogę znaleźć :evil: Że też w mordę nie zapisałam kolekcji, nooo :evil:
  4. Dziennik M&P - Point 167 z garażem (Unibud)

  5. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    sobota...
    martwie się troche :cry: !!!
    dzis rano zwaliłam z półki koszyk z róznościami i w kuchni na podłodze rozsypała mi sie karma dla kota!!!
    mój pies odrazu rzucił sie na karme i zaczł wyjadac z podłogi....
    ale okazało sie, że małam tam tez olejek zapachowy do ciasta, który tez spadł na podłoge i sie zbił :cry: :cry:
    teraz sie martwie o mojego psa bo nie wiem czy czasem razem z kocią karmą nie połknął potłuczonego szkła!! :o :( :( :(