dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Czas leci mi bardzo szybko ,co mnie ogromnie cieszy i pomyslec ze juz za 4 miesiące zaczynamy budowe chyba że pogoda dopisze i zaczniemy juz w lutym hihihhi :wink: :D :D ,
    W przyszłym tygodniu dzwonimy do naszej ekipy kilka spraw ustalic :wink: :P
    teraz także zajmuje sie szukaniem ekipy do wykopania studni ,mąż chce głębinówkę :roll: :wink: ,po nowym roku trzeba koniecznie leciec do Polski , :wink: :D bo jest co załatwiać ,a lista z każdym dniem sie wydłuża, ...
  2. Między sosnami EM20 - ttaszt dziennik budowy

    we Wrocławiu spadło z 5cm śniegu :evil: coraz bardziej oddala się zaizolowanie fundamentów w tym roku. A gdzie się podziała ta nasza Polska złota jesień ??
    Może ktoś widział :wink:
  3. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Byłem, widziałem: jesti dół, są paliki i wielka kupa ziemi, tylko majster jeszcze zajęty.
    Za koparkę wyszło 500 zł, czyli 5 godzin pracy. Dużo czasu zajęło przewożenie ziemi w jedno miejsce. Muszę jeszcze zabezpieczyć znaki geodezyjne, by dzieci nie wyciągnęły palików :)

    [img][/img]
    Dół zrobił na nas wrażenie!
    [img][/img]
    Działka ...
  4. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    Wczoraj byłam w domu układając wzór z płytek podłogowych w łazience. Kupiliśmy płytki z kolekcji inca/bambus/bambo z paradyża.
    Na podłodze będą płytki 33x33 w kolorze beige z wzorem w kolorze brown. Bardzo ładne te płytki (przynajmniej ja tak je postrzegam) - takie z delikatnym "bambusowo - kratkowym wzorem. Ściany będą 25 x33 - część w kolorze beige, część zefir - z dekorami w okolicach wanny i miski podwieszanej.

    Wczoraj Pan poukładał mozaikę ...
  5. Dziennik Ani i Bartka

    Słuchajcie! Marysia jest cudowna!!! Jest taka kochana, grzeczna, Babcia kocha Ją tak bardzo, że prawie nie odczuwa mojej nieobecności:)
    Obie są naprawdę niesamowite, a i ja płakałam tylko w poniedziałek, teraz jestem spokojna i nawet mogę skupic się w pracy:)

    Dziękuje za trzymanie kciuków!

    A dziś u nas....ŚNIEG :o

    Normalnie legalnie jest biało, szklanka na drodze, odśnieżanie auta.
    Totalne zaskoczenie:)
    A jak jest u Was?