dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jeżykowa chatka

    Mam pierunochron ! Nareszcie ...

    W ekspresowym tempie, korzystając z łaskawej pogody (...nie padało choć łeb chciało urwać ) a także pod presją czasu, której byłam skuteczną autorką - moja trzyosobowa, rodzinna ekipa zakończyła w pocie czoła instalację odgromową - poprawną polszczyzną temat nazwawszy.

    Czas gonił - bo codziennie po południu wycieczkujemy się z tatą do Poznania (...jedyne 100km) na pieszczoty średno przyjemne czyli radioterapię ...
  2. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Zaczynam pisanie. A co tam :P
    Zgadzam się z tymi co piszą w dziennikach, że jest to świetny sposób na nie zapomnienie ważnych faktów z budowy. Przydatny bardzo w puźniejszym okresie.
    Już widze siebie oczami wyobraźni biegajacą z obłedem w oczach za elektrykiem i próbującą sobie przypomnieć gdzie są te $%^%% *&** przewody.
    Może zdjęcia i wpisy robione dla tego dziennika uchronią mnie przed taka sytuacją :)
    A tak po za tym bardzo liczę na cenne ...
  3. Dom w lawendzie długa droga do spełnienia marzeń

  4. DZIENNIK BUDOWY - JaMaDa

    30 październik 2008
    Elektryka – c.d. Instalacja położona... no prawie, zostały tylko do wywiercenia górne puszki na poddaszu, ale teraz nie da się ich wywiercić - niestabilne ścianki działowe - będzie wieniec, będą puszki :(
    Tablice uzbroją po zamknięciu budynku - z przyczyn oczywistych.
    Elektrycy ułożyli instalacje w ciągu 8 dni.

    c.d.n.
  5. DZIENNIK BUDOWY - JaMaDa

    29 październik 2008
    Elektryka – c.d. Układają przewody na poddaszu. Obrzucili punktowo gipsem ułożone kable - podobno utrudnia to ich zrywanie :o temu kto się na nie połasi.

    c.d.n.