dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Początek

    PAZUREK DZIESIĄTY

    Jest to historia najnowsza. Wczoraj ścieląc łóżeczko, mój mężulek kochany BARDZOOO gorliwie przygotowywał swoją pościel do nocnego spoczynku. Kołderka w czasie tych czynności zawadziła o lampę wiszącą , która po tej operacji już wiszącą NIE BYŁA!! :-? Leżąca....Lampa leżąca...
    A z sufitu druty...wiszące!!
    Nie wiem czy fajnie...
  2. Początek

    PAZUREK DZIEWIĄTY

    Wizyta potencjalnych kupców. Przemieszczamy się po naszym M. Państwo oglądają, słuchają naszych sugesti, uwag, ich dzieciątko otwiera ( CIĄGLE MOJE SZAFY :evil: WYSTAWIAJĄC NA WIDOK PUBLICZNY :evil: PORZĄDEK ROZUMIANY INACZEJ GRR..GRR..!!$%#@% Prezentujemy kolejne pomieszczenie, opowiadamy o przebudowie którą zrobiliśmy w wyniku której, uzyskaliśmy korzystniejszy układ pomieszczeń. W trakcie owej rozprawki demonstruję rezultaty (Zamykam drzwi do sypialni ...
  3. Początek

    PAZUREK ÓSMY

    - Pralka....Prać to ona pierze..ale jak to robi!!! :-? Napewno głośno, nawet BARDZO GŁOŚNO !!! Czasami też sobie spaceruje po łazience ( w czasie prania oczywiście !?) Może zwiedza, lub na pamięć chce się nauczyć ??Natomiast funkcją wirowania zdradza pewne ambicje . Tak na ucho, to ona chciałaby być SAMOLOTEM!!!! Te wibracje... natężenie dźwięku....warkot i turbulencje... Nie mam tylko pojęcia który to etap lotu.( start. przelot w czasie burzy czy nieudane..no ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    No i się nie powstrzymałam. W drodze powrotnej z grobów, jakoś tak przypadkiem zajechaliśmy na działkę, jakoś tak przypadkiem miałam przy sobie aparat i jakoś tak przypadkiem cyknęło nam się kilka fotek:
    Kolejna ściana łazienki chłopców:

    Jaśniejsza glazura w naszej łazience:

    Tu będzie kabina ...
Strona 74 z 74