dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Iskierka Piotra i Ady

    Dzis na budowie był dzien z gatunku takich o jaskich człowiek chetnie by zapomniał. przyjezdzam a tam płytki ułożone w pstrokacizne. Wykonawca zbyt do siebie wziął moje słowa by "kazde pomieszczenie traktowac z osobna". Tak niby powiedziałem, ale czy to zwalnia ze zdrowego rozsadku. Popis kafelkarza w galerii.
  2. Parterowe Ranczo :-)

    Wielki dzień! Odpaliłem centralne ogrzewanie! 8) Nooo... tymczasowe, w postaci kozy... ale i tak jest fantastyczna, nastrojowa i podnosi temperaturę o jakieś dwa stopnie! :lol: No niech tylko zamontuję drzwi, okna i podbitkę, to będzie ciepełko aż miło!



    Przy okazji - podbitka już przyjechała... z daleka... W najtańszym miejscu w moich okolicach: 32zł/m2 brutto... no więc zamówiłem 400km ...
  3. M20 - niedzienny dziennik:)

    Na budowie ciągle przerwa sezonowa :) Wiatr trochę poszarpał folię zabezpieczającą okna, ale wzmocnimy ją taśmą i może jakoś do wiosny przetrwa.

    Hydraulik nadal poszukiwany...

    Dziś podpisaliśmy umowę i zamówiliśmy okna Jezierskiego. Kolor jednostronnie - orzech, od wewnątrz będą białe. Z tym kolorem to nadal nie wiem, czy dobra decyzja, bo mnie się ciemniejsze brązy zdecydowanie podobają, zwłaszcza pewien dąb zwany bagiennym :) ... Ja chciałam ...
  4. Dom Piczmana

    22 Grudzień

    Dziś wstępne przymiarki do instalacji centralnego odkurzacza, narzazie "na sucho" bez kleju i mocowania :
    Gniazdo :



    Wyprowadzenie na szufelkę w wiatrołapie:




    muszę dokupić jeszcze 2 szt. rury po 2 mb ...
  5. Pasie budują

    ha papiórki mam :D

    ale na razie stoimy z robotą bo starszak chory i jestem uziemiona w domu, ślubny cały czas w pracy bo przed świętami zawsze ma młyna, więc dopiero po świętach nasza machina znowu ruszy

    Świeci gwiazda na niebie,
    srebrna i staroświecka,
    Świeci wigilijnie, każdy
    ją zna od dziecka.
    Chwyć w garść jej promienie,
    trzymaj je z całej siły.
    I teraz w tym rzecz cała,
    by się życzenia spełniły.
    ...