dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Marzenia o własnym... podwórku

    Z ostatnim dniem listopada udało się naprawdę rozpocząć budowę domu. Wylaliśmy ławy!


    Betonik kochany dochodzi do siebie po wczorajszym, polewać nie trzeba bo wody na nim dosyć, co widać, słońce dziś świeci, powinno być wszystko super! Nie mam tylko pomysłu co zrobić z tą gliną w środku. Wolałbym jej tam nie zostawiać, ...
  2. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    No to na dzień dobry falstart :evil: Wykonawca, który miał prowadzić budowę i rozpocząć ją początkiem listopada najpierw odkładał termin, a kiedy chciałem go przycisnąć to powiedział że rezygnuje "bo mam za daleko" :evil: :evil: :evil: . Miał szczęście że była to rozmowa telefoniczna. Przez niego straciłem cztery tygodnie :evil: :x :evil: :x . Ta rozmowa odbyła się 19go listopada rano i na wariackich papierach w ten sam dzień, wieczorem, nagrałem inną ekipę, ...
  3. Zyziowy dziennik drewnianej chatki

    Nie pisałam długo, bo złapała mnie deprecha budowlana. Okazało się, że podłogi w domu są mokre. Bardzo mokre. Potrwa co najmniej 3 tygodnie zanim będą się nadawały do położenia podłóg drewnianych. Zaczęło się wielkie suszenie: w każdym pomieszczeniu mamy osuszacz kondensacyjny i grzejnik elektryczny. W tym tygodniu wylewki wyschły na tyle, że można było położyć płytki podłogowe, ale jeszcze są zbyt wilgotne, żeby ruszać z panelami.
    Jak zwykle wrzucę parę ...