dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ZATRZYMAJCIE TEN ŚWIAT... CHOCIAŻ NA CHWILĘ!
    Minął weekend. Z założenia są to dwa dni służące wypoczynkowi czynnemu lub biernemu. Tymczasem...
    Jak minęła sobota, już zdążyłam napisać. W niedzielę kolejny raz zgrzeszylismy pracą. Najpierw jednak pojechaliśmy na turniej karate, w którym startowała nasza średnia pociecha. Ponieważ w jej kategorii wiekowej byli sami chłopcy i ona jedna, musiała rywalizować z nimi. I nieźle sobie poradziła, bo zajęła trzecie ...
  2. Dziennik Truskawek

    Byliśmy dzis w gminie po warunki zjazdu na drogę dla architekta. Ale znająć nasze szczęście ostatnio, panowie którzy mogą wydać takie warunki, mieli dzis kontrolę. WIęc co? Ano nic, dziecko pod pachę i spowrotem do domu. Co bedziemy tam czekać....

    dzwonie dziś jeszcze raz do geodetów, nie wytrzymam dłużej...
  3. Dziennik budowy ANIAILIS

  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Ale ten czas leci :D , za tydzień Święta.
    A ja rozmyślam coraz częściej o naszej Zośce.
    Już wiemy, że budować będziemy ścianę jednowarstwową z bk 36, ale jeszcze cały czas wahamy się co do pokrycia dachu. Więźba jest robiona pod dachówkę (tak na wszelki wypadek-na przyszłość :wink: ).....ale ja bardziej skłaniam się ku gontowi.
    Podoba mi się w brązie albo w graficie taki z roztrzepanych prostokącików :D .
  5. Dziennik - wodza. Budowa bliźnika projekt "AGA"