dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. projekt

    Jest bez mała ostateczna wersja projektu. Może być Może być, może być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







    ...

    Updated 30-01-2011 at 07:27 by sylwerson

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Łazienki CD...

    Święta święta i po świętach.
    Pan Robert nie próżnuje i od poniedziałku ostro jedzie z płytkami:








    ...
  3. sielanko-mania czyli realizacja marze?

    Dzisiaj sny zaczynają przeradzać się w rzeczywistość!!!
    Oto po roku starań staliśmy się posiadaczami własnej, wymarzonej działki - która niebawem (oby) przerodzi się w wielki plac budowy naszej sielanko-mani.
    Ale może zacznę od początku.
    Nasza historia mieszkania w mieście w tzw blokowisku zaczęła się 8 , prawie 9 lat temu, zaraz po ślubie zamieszkaliśmy w malutkiej bombonierce. Dla mnie to było spełnienie marzeń i zupełnie nie myślałam o tym , ...
  4. Świąteczny spacer

    Świąteczne wylegiwanienie się na kanapie i wcinanie ciasteczek wyszło mi bokiem. Dosłownie - jednym bokiem i drugim bokiem, troszkę brzuszkiem i udami. generalnie porażka. Od stycznia silownia i zdrowy tryb życia, bo się wykończę

    Wczoraj wybraliśmy się z Łukaszem na świąteczny spacer. Zawsze wtedy mamy ciekawe pomysły. Wczoraj padło na kominek.

    Ja byłam za kominkiem zwykłym. Mój Łukasz upierał się za takim z płaszczem wodnym. W końcu mnie ...
  5. Projekt Sylwia z pracowni MGprojekt

    Cytat Napisał Neuromance_r Zobacz post
    Poszukuję osoby, która buduje lub też budowała dom wg. projektu Sylwia pracowni MGProjekt. Szukałem wszędzie dziennika budowy tegoż, że projektu i nigdzie znaleźć nie mogłem. Ja osoboście założyłem swój własny dziennik budowy www.naszabudowa.za.pl ale byłbym bardzo zainteresowany zdjęciami z czyjejś budowy. Nadmienie, że nasz projekt jest podpiwniczony także będę wdzięczny za każde cenne porady.
Strona 9 z 57