dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nasz domeczek - Codzienny V

    Cytat Napisał mtsw466
    Nie no, jak na razie to wasze koszty aż wprost ciężko uwierzyć są rewelacyjnie niskie :o Albo dużo robicie własnym sumptem, albo negocjujecie do upadłego :D . Macie może jakieś bardziej szczegółowe rozpiski kosztów, takie mniej więcej stan 0, mury, więźba? Chętnie byśmy porównali z naszymi przewidywaniami. Chociaż opolszczyzna jest znana z wysokich cen i to nie tylko kosztów budowy :cry: . A tak przy okazji zniknęły nam z waszego dziennika wasze zdjęcia i wyświetla się
    ...
  2. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

    John Cleese

    Dawno, dawno temu, gdy budowa była perspektywą tak odległą, że ginęła daleko za horyzontem realiów, zanabyłem sobie pewien plakat. Z silnym postanowieniem, że wyciągnę go z pudełka dopiero wtedy, gdy będę miał swój dom, a w nim ścianę na której będę go mógł powiesić.
    I tak se bidula przeleżał prawie sześć lat. Aż do wczoraj.
    Bo wczoraj zawisł na ścianie w "kąciku komputerowym". Co prawda meble które mają go tam ...
  3. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    oj ......niech już będzie ta wiosna wreszcie !!! :lol: :lol:
  4. Indywidualny- z wjazdem od zachodu

    Komentarze do tego dziennika budowy - KLIKNIJ TU

    Bryła domu tak przemyślana, by z racji braku piwnicy, zapewnić sobie przestrzeń nad garażem na ew. stryszek/hobby/graciarnię. Podział wewnętrzny uwzględnia dwie strefy termiczne, od strony północno-wschodniej jest garaż, kotłownia, a więc strefa ogrzewana tylko szczątkowo i nieprzyłączona do rekuperacji, a od południowego zachodu strefa ogrzewana i wentylowana, z możliwie dużymi przeszkleniami.
    Nie dało się ...
  5. Kubulowy domek

    Oj dawno mnie tu nie było, nic się nie działo, śniegi w PL, my daleko, ale postępy małe bo małe ale są :)
    W dniu 15 lutego zaklepaliśmy sobie wykonawce murarki. Strasznie się cieszymy bo cena przyzwoita. Pana Andrzeja znamy dość dobrze, bo to naszej mamy znajomy z dzieciństwa, wiedzieliśmy domek jeden jak jest zrobiony wiec problemów mieć nie powinniśmy, przynajmniej większych. Tak mi się na razie wydaje, ale czas pokaże. Teraz szukamy kierownika budowy, gdyż ten który ...