dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy Belli Mostowiaków;p

    Może zaczniemy od przedstawienia sie rodziny p.Mostowiaków;p
    ...A więc(więc,więć-wujek Bęc-nie zaczyna sie zd od tego ale kichac tak ...) mój małzonek Paweł ,Moja pierworodna Karolinka i drugi szkrab Nicole(mała irlandka ;p i ja Angelika(nie sugerowac sie imieniem z natury dość wredna baba jestem hehe ...Koniec o inwestorach ,teraz troche o naszej polskiej ziemii :D ...Najpierw była kłótnia pół roku o projekt ja chciałam poszaleć a mąz wiadomo realista (bo musi spełniac ...
  2. Projekt indywidualny - folwark:)

    Odwiedziłam w ostatnim czasie sporo dzienników budowy. Błąd, który zapewne popełniłam, polegał na tym, że budowy te są na etapie wykończeń :roll: - czyli na tym etapie, na którym ja jeszcze długo nie będę. Tym samym zrobiłam sobie dużą krzywdę :) i postanowiłam poszukać różnych inspiracji - przede wszystkim kuchennych. Zamieszczę zatem kilka fotek, na których mam nadzieję w przyszłości się wzorować urządzając swoją kuchnię. Nie wszystko co na tych fotografiach ...
  3. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

    Porażka?
    Cytat Napisał tomkwas
    Pytanie:
    Dlaczego trzeba było zacząć budowę?

    Odpowiedź:
    Wanna. Potrzebna jest większa.
    Dowód w załączeniu:

    :roll:
    Qrteczka ..... Chałupa stoi. Wanna w niej niby większa, ale problem się nie rozwiązał ...

    Trzeba było wcześniej pomyśleć, że dzieci będą ...
  4. mój domek EM20 na Podhalu

    pierwsze efekty pracy fliziarza - łazienka przy naszej sypialni (jeszcze nie skończona i nie zafufowana)




    w międzyczasie zrobił również garderoby i pralnię - oto pralnia:


    wreszcie powoli kończymy ...
  5. Sanatorium Le?ne