dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. O, kuchnia...

    - 14-02-2011 - 17:20 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Od jakiegoś czasu dłubiemy w kuchni - najwyższy czas na docelowe szafki. Przedtem wyglądało tak:





    teraz już tego nie ma
    Tagi - katalog słów kluczowych: kuchnia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Zakupy...

    Wczoraj byliśmy na małych zakupach. I tak nabyliśmy:

    Oprawy do piwnicy na normalną żarówkę z gwintem E27 sztuk 5:


    Żarówka na halogenie sztuk 5:

    Do tego jeszcze wyłączniki i kilka gniazdek.

    Zestaw prysznicowy:

    ...
  3. przerwa zimowa

    Nadeszła zima i skutecznie popsuła nam szyki. Jesteśmy na etapie ścian piwnicy (tak! piwnicy) i ciągnie się to już parę miesięcy. Postanowiliśmy że zamiast zasypywania fundamentu urządzimy piwnicę – pod całą częścią budynku wyłączając oczywiście garaż i wiatę. Zmiany są w tej chwili u projektanta. Z piwnicy będą wychodzić drzwi na ogród. Strasznie się nasz majster nagłowił nad rozwiązaniem tej zagwostki, ale miał dla nas kilka rozwiązań. Na pewno więc trzeba ...
  4. Tynki i wylewki

    Wczoraj na budowie był u nas Pan od tynków i wylewek. Z polecenia. Od naszego wykonawcy SSO. po tym jak się przejechałam z Panem od Dachu to jestem dużo ostrożniejsza w tych "poleceniach".

    Ale Pan był bardzo fajny. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Nie wymądrzał się, nie krytykował. Wszystko dokładnie na miejscu pomierzył. I stawiał wszystkie sprawy jasno. Bez niespodzianek, ukrytych kosztów czy jakichś niedomówień.

    Wychodzi ...
  5. Droga

    W sobotę spotkałem się z panem od drogi.

    Była wizja lokalna, teraz czekam na wycenę.

    Zastanawiam się czy robić tą drogę teraz czy dopiero po najgorszych robotach.

    Z jednej strony ciężki sprzęt może drogę rozwalić.

    Z drugiej strony nie wiem jak ten ciężki sprzęta wjedzie w to pole w mokre dni. A jak już wjedzie to czy ja później tam wjadę (i wyjadę).
Strona 47 z 95