dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik ROGIEGO

    23.03.2004 r.
    Po odebraniu projektu jestem lżejszy o 500 zł.
    Kupiłem też drut wiązałkowy - 60 zł.
    Wykopy pod fundament zrobione. Teraz układamy zbrojenie.
    Uciekło 20.780,- zł
    Uzgodniłem też pewne kwestie z fachowcem od kanalizacji, wodociągu i gazu. Wydaje się solidny.
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Wspaniały szmat ziemi,(16,50zł/m2) wyczekujący na posadzenie kwiatków, krzaków, drzew i innego zielska . Kupiona łopata, grabie, książki o ogrodnictwie i tak od niechcenia Murtor. No sam się przyplątał do koszyczka ;)
    Natrafiamy na dwa problemy , jak sadzić roślinki bez wody na takim ugorze? Likwidujemy ugór, sąsiedzi z bloków z poświęceniem tną, wykopują z nami ośmioletnie zielsko. Palimy ogniska całe lato, opryskujemy chemią nasz pięknie wybujały perz. Zaczynam ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    wiecie co ? fajnie mieć dziennik :D tu mogę pisać sama, a przyjaciele i krytycy w komentarzach :wink: podoba mi sie ten sport!
  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Początek to nie był geodeta , ani marzenia o domu, ale marzenia o ....ogrodzie. Dużym. Miał tam stać domek/garaż . Koniecznie z prądem, krzesłami, możliwościa podłaczenia lampy itp. Jednak żadna działka typu pracowniczego . Myśleliśmy,żeby była to działeczka budowlana, bo jak dzieci wyfruną to sobie w tym ogrodzie zbudujemy dom taki na dwie osoby+ pokój gościnny. Ładny pomysł nie?
    Po uzbieraniu w naszym pojęciu stosownej sumy rozpoczęliśmy poszukiwania..Ileż ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Witam :)
    Jak kazdy początkujacy odczuwam ogromną ochotę na opowiadanie o budowie, materiałach, historii i ludziach z tym związanych. Co za szczęście,że jest Forum. Moi znajomi mają juz pełne nasycenie budownictwem jednorodzinnym :oops: Założenie jest takie,że tu zaglądają ludzie mający podobnie ukierunkowane myśli jak my.
Strona 11 z 39