dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Zielonej

    W trawie wyszły krokusiki.


    A tak wyglądają płytki, które będą na tarasie:
  2. Nasz Dom Parterowy

    Bajka z morałem, czyli jak walczyłem z Zakładem Energetycznym.
    Udało się. Wychodzi na to, że będę miał prąd. Ale po kolei…
    Może komuś się przyda.
    Prolog. Na działce stoi biała skrzynka, w środku są jakieś kable, w międzyczasie ją rozwalono i rozkradziono środek. Z papierów dysponuję aneksem do Umowy z ZE spisanym przez poprzedniego właściciela. Dzwonię do ZE i rozmawiam z panem X z Biura Obsługi Klienta (BOK). Skutek. Nie ma żadnej umowy, ...
  3. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    30-03-2004[b] - dzisiaj byłam zakupić stal ......................łomatko...ależ to podrożało. Ludzie sami sobie nakręcają spiralę głupoty i podwyżki cen.
    Ale nic. Dzisiaj jak byłam na działeczce, tak ślicznie świeciło słonko...aż się rozmarzyłam...jak będzie cudownie siadać do słonka z twarzą ku górze ;)

    Ale nic mogę podliczyć już wydatki jakie poniosłam:

    kupno działki 47 094,00 zł
    mapka geodezyjna 400,00 zł ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    W mieście wiosna w pełni a u nas na działce ciągle śnieg... Ale numer :o Musimy się przyzwyczajać, narazie przynajmniej mentalnie, do tego faktu, wszak już w przyszłym roku mamy być ludźmi gór... :wink:

    Rozmawiałam przedwczoraj z panią sąsiadką. Jednak "wchodzi w studnię". Szkoda kurcze. Postanowiliśmy zostawić grubszą rurę (sąsiadka pokryje dodatkowe koszty), żeby w razie niedowiercenia się do wody mogła się podłączyć do wodociągu. Kwestia ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Mamy już od dłuższego czasu wybraną osobę do poprowadzenia papierologii projektowej. Wybór padł na panią architekt, ponieważ mam się zajmować stroną techniczną i organizacyjną. Wolę wiec rozmawiać z kobietą , po pierwszych doświadczeniach odnotowałam wyraźne niedostrzeganie mojej osoby przy rozmowach. A jest to swoisty wyczyn, bo na pewno wątła nie jestem .Rozumiem ignorować sylwetkę, ale głos? Jak to działa? :o
    I tak jestem wbrew sobie jestem stronnicza.Bardzo ...
Strona 2 z 39