dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Majkiego

    No to ruszyliśmy ...
    Nie wiem od czego zacząć, to może po kolei.
    POGODA
    Przez ostatnie parę dni była po prostu do dupy :evil: Nie zrobiliśmy przez nią to co chcieliśmy, woda na działce, padało, nie wycięliśmy wszystkich krzaków tak jak planowaliśmy. Kalosze się przydały.
    DOMEK NARZĘDZIOWY
    Dupa. Ani w jednym miejscu, ani później w Nomi nie było domków - tam były najtańsze. W związku z tym w samochodzie jeżdżą : szpadel, plastykowy poj. ...
  2. dziennik Moiry

    Cena tych białych płytek jeszcze niższa niż pamiętałam - 14,95 zł. :lol:
    Kupiliśmy, a co tam najwyżej glazurnik będzie marudził. Na wszelki wypadek sprawdziłam czy trzymają wymiar i ich twardość. Może powinien to zrobić mąż, ja mam takie słabiutkie łapki, że czasami nawet słoika nie odkręcę. W każdym razie mój test wypadł pomyślnie.
    Przed chwilą dzwonił mąż, że okna dowieźli i że są śliczne. Już nie moge się doczekać, aż je zobaczę. Siedzę ...
  3. Dziennik Józi S.

    Upłynął tydzień od mojego poprzedniego wpisu, a tu tyle się wydarzyło.

    1) Jutro wylewają kolejny stropik, ale , niestety, nie na mojej połowie bliźniaka. Wyszło z obliczeń 10,6 m3/158,00zł. netto.

    2) Również jutro przywożą 2 piece Buderus Classic po 5284,00zł. brutto.

    3) Po raz kolejny przekonałam się, jak dobrze opowiadać komu się da o swoich wątpliwościach. Dotyczy schodów. Mam w projekcie żelbetowe zabiegowe bez spocznika, ...
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    30 marca 20004

    Czekam i czekam na ta ładną sumkę z US....ale to przeciez nie tak szybko :cry: A pieniązki już zagospodarowane przez moja połowicę - ma być podjazd do garażu i ścieżka do domu. Będzie z kostki granitowej, tzw. rudej, która podobno jest odpadem :o a mnie się podoba bardzo :-)...tym bardziej że mam kuzynke pracującą w kamieniołomach (jak to brzmi !!!! :wink: :lol: ) to licze na jakąś "fajną" cenę :-)
    cały czas też nie mam pomysłu na ogród :-(...o ...
  5. Dziennik Jayer'a

    Jeszcze jedna wazna sprawa.
    Czekamy obecnie drugi juz tydzien na decyzje Banku w sprawie podwyzszenia kwoty kredytu. Obecnie robimy elewacje, a nie mamy na nia wogole kasy. Lecimy na pozyczonych. Jak dlugo tak pociagniemy?
    To chyba najbardziej stresujacy moment/etap w trakcie budowy domku...
    I jeszcze druga wazna sprawa.
    Nie wiadomo, ale raczej na 75% zmienimy jednak paliwo do ogrzewania domu z Pelet na Olej. Za olejem przemawia w miare dobra cena calej kotlowni (Buderus ...
Strona 3 z 39