dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jankowo

    Ale jestem zła!!!! Może jak wyrzucę tutaj swoją frustrację to mi trochę pomoże... Jaś najprawdopodobniej nie dostanie się do szkoły, na której nam najbardziej zależy, która jest blisko pracy Pawła i stacji metra. Jaś jest na 114 miejscu (a podanie składałam już w styczniu, sic!!!) Zgłosiło się 168 dzieci, a mogą przyjąć tylko 84 dzieci, bo oprócz klas pierwszych muszą zorganizować zerówki. Pewna część dzieci obecnie branych pod uwagę, czyli te automatem zaliczane, ...
  2. Dziennik agikz

    Tacie udało się ułożyć pół pokoju paneli :D Jakoś lepiej mu to idzie samodzielnie, niż nam w trójkę :o Inwestorka ocenia:

    Poza tym na działce ustawiono slalom gigant :wink: To ma być nasza wijąca się romantycznie ścieżka :wink:
    ...
  3. Dom Piczmana

    31 Marzec

    Taśma brzegowa przymocowana :P

    Już w środku nieźle to wygląda, tylko meble wnosić :lol:

    No dobra powoli ,,, tutaj folia jeszcze :

    ...
  4. Małego domku podkrakowskie budowanie

    W ostatnią sobotę była piękna pogoda, którą wykorzystałem na dalsze ubijanie piachu wewnątrz fundamentu. Wypożyczyłem na pół dnia skoczka i poskakałem trochę po tym piachu. W zasadzie już nie siadał, z wyjątkiem jednego miejsca...

    W tym jednym miejscu mam wsypany taki mocno gliniasty piach i okazało się, że nie da się go ubić. Zachowuje się jak glina - ugina się, a potem z powrotem się podnosi. Jest tego trochę - jakieś 2x2 metry o głębokości 60 cm. ...
  5. Nasz Domek - tak po prostu

    normalnie jak nic to nic a jak już to wsio na huraaaaa :lol:

    stan na godzinę kole 17-ej :lol: pod ławy wykopane prawie z trzech stron już szykują sobie zbrojenie a w sumie robotę zaczęli dzisiaj bo po południu tyczone było i cały dzień albo padało albo kropiło sobie :o normalnie jak utrzymają takie tempo to ja padnę :lol:

    i jakieś fotki czy jak :wink:

    oto najważniejsze pomieszczenie na całej działce :wink:

    ...