dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Witam,
    postaram sie zrobic rzut obrazu ze zmianami jakie dokonalismy w naszym domku. Kiedys zrobilismy rysunek w AutoCadzie, wiec mam naniesione zmiany jakie dokonalismy.
    Sporadycznie teraz mam stycznosc z intenetem, ale postaram sie zrobic to jak najszybciej. W kilku slowach moge jedynie napisac, ze wyrzucilismy pomieszczenie gospodarcze z parteru powiekszajac lazienke. W lazience zostalo jedno okno a zamurowalismy to z pomieszczenia gospodarczgo. Zrezygnowalismy tez z malej lazienki ...
  2. ?wierkowy domek

    Przybyły kolejne drzwi na parterze. Najwęższe w całym domu- w prześwicie 55cm :). Jak ktoś grubszy trzeba iść inna drogą- przez salon.

    Okienko przyschodowe doczekało się jako ostatnie opaski- z konieczności jest wkomponowana w schody. Niektóre okna maja już rolety.
    ...
  3. ?wierkowy domek

    Link do naszego dziennika trafił na listę domów z bali i trochę mnie to zmobilizowało do uaktualnienia wpisow. Ciężko pisać i wklejać fotki bo wszystko ciągle rozgrzebane. Życie w remoncie ma niestety ciemne strony- hałas kurz itp. Kto mieszka w wykańczanym domki dobrze to wie. W sumie żadne pomieszczenie nie jest do końca wykończone. Tu czegoś brakuje, tam czegoś. Tam cos zaczęte, tu rozgrzebane. I tak w kolko.

    Zima nie puszcza. Dziś za oknem znowu biało. Przyleciało ...
  4. Bajkowy dworek

    Nie tylko schody, ale i podłoga są niesamowite...Taką planuję w hollu...

    taką szachownicę :lol: bardzo mi się podoba wykończenie ścian, tzn. te drewniane rzeźbione listwy :D

  5. Pasie budują

    :D :D :D :D

    wczoraj znowu byłam w starostwie i Szanowna Pani wyliczyła, że moje pozwolenie uprawomocni się 7 kwietnia więc cierpliwie czekam.............. :lol:

    ale nie znaczy to, że nic nie mam do roboty......................

    wiem już, że ekipa wejdzie po świętach :P

    a jeszcze trzeba
    umowę z kierbudem podpisać,
    geodetę załatwić coby budynek wytyczył
    Pana koparkowego załatwić
    ...