dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Bursztyn z MGProjekt





    a tu już ciąg dalszy

    mury , mury , mury


    i zaczeliśmy robić ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Niestety nie doczekałam się na "dachowca" - nie dał rady dzisiaj dojechać :( Jesteśmy umówieni na jutro :wink:
    Pogoda była dzisiaj wspaniała, więc pojechałam na działkę, zeby zakopać parę roślinek, bo oczekujących na miejsce jest pół salonu :lol: W pierwszej kolejności wsadziłam barwinka, którego dostałam od znajomej, następnie runianki w okolice świerków, kilka bylinek i nowy zakup - magnolię Aleksandrinę :D
    Jutro ciąg dalszy prac działkowych ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Niestety nie doczekałam się na "dachowca" - nie dał rady dzisiaj dojechać :( Jesteśmy umówieni na jutro :wink:
    Pogoda była dzisiaj wspaniała, więc pojechałam na działkę, zeby zakopać parę roślinek, bo oczekujących na miejsce jest pół salonu :lol: W pierwszej kolejności wsadziłam barwinka, którego dostałam od znajomej, następnie runianki w okolice świerków, kilka bylinek i nowy zakup - magnolię Aleksandrinę :D
    Jutro ciąg dalszy prac działkowych ...
  4. Wolnoć Tomku w swoim domku

    Minął prawie tydzień, a ja nie byłem na budowie. Praktycznie cały tydzień spędziłem w tzw. podróży służbowej. Podobno hydraulik skończył już robić instalację. Panowie z Solidnej firmy podłączyli alarm. Dach skończony.

    Sobotnia wizyta na budowie to praktycznie cały dzień spędzony na powietrzu. Na szczęście miałem kanapki zrobione przez moją kochaną, i dzięki temu tylko przetrwałem. Dzień był owocny.
    8.20 spotkanie na budowie z kandydatem na wykonawcę ...
  5. Nasz Domek - tak po prostu

    wczoraj Panowie się nudzili bo bloczków nie było będą jutro ale Oni jacyś tacy dziwni że dzisiaj zamiast dalej sie nudzić znaleźli sobie robotę :lol:

    i tak mam cósie pod filarki :lol:

    tu jeden cóś



    a tu w komplecie :lol:



    no i jeszcze ...