dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irysy budują dom...

    Dzisiaj na budowę przywieziona została więźba. Mieli ją przywozić partiami ale ale koniec końców przywieźli ją w całości. Było ich sześciu chłopa więc rozładunek zajął im tylko 20 min. Zatem z tygodniowym opóźnieniem w poniedziałek do pracy przystępuje cieśla

    W ciągu tygodnia nastąpiły kolejne małe kroczki do przodu. Taras został zasypany i pan Zenek położył na nim szlichtę. Ola z nasza ...
  2. APSowa budowa Agi i Piotra

    Kochani w dniu dzisiejszym, 26.04.2008r mija rok od rozpoczęcia pierwszych prac związanych z budową :D
    Po wielu przemyśleniach i namowach ;) postanowiłam założyć własny dziennik.

    INWESTORZY: Aga i Piotr
    LOKALIZACJA: Młochów k/Nadarzyna


    Od czego zacząć..hmm
    A więc od początku..który nie był łatwy..

    WSTĘP
    Pierwsze plany związane z wiciem własnego gniazdka krążyły wokół zakupu mieszkania. Obecnie mieszkamy w wynajętej ...
  3. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Spójrzmy na to tak jak jest teraz:

    widok od strony prysznica, .................... tylna ścianka w lustrzanym odbiciu.

    -------------
  4. Sasza w Borówcu

    Zdjęcia dachu wstawię jak tylko znajdę chwilkę czasu, żeby je wrzucić na serwer.
    A teraz troche wiadomości z budowy.
    Okazało się, że strop został źle zrobiony - tzn nie tak jak w projekcie. Wiedziałam o tym że są pewne zmiany ale nie spodziewałam się jakie będą takie tego skutki. A skutki były takie że nie pasował dach, a dokładniej nad wykuszem, bo na wykuszu został wylany wieniec a powinien być wylany w linii prostej ze ścianami. W związku z powyższym ...
  5. Wymarzony domek-Kamili i Rafała

    włanie dostałam trzecią odpowiedz ale niestety nawet jkbym chciała to nie wezmą bo są zawaleni robotą :o
    no a do rzeczy po obliczeniu wszystkiego jeden architekt chciał :
    1200+1910+600=3710
    1200-adaptacja+projekt zagospodarowania
    1910-projekt
    600-zmiany
    to cała suma koncowa-3710
    chyba nie jest zle :roll: :wink: cena nie jest taka zła do zaakceptowania prawda
    natomiast drugi chciał:
    1300-adaptacja
    1910-projekt ...