dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. I ciągle pod górę-dziennik

  2. budowe czas zaczac :))

    No i fundamenty mamy zalane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    hip hip hurraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
    pierwsze koty za ploty!!!!

    Tato pojechal do domu z ekipa na odpoczynek, ale juz wponiedzialek zaczynaja znowu :), no i ja w poniedzialek tez przylatuje i wszystko sobie zobacze :))
    pozdrawiam
    monika
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Dobra, powódź nie powódź orać trzeba.

    Zakupiliśmy sobie piłę husqvarna (znaczy się pilarkę spalinową) z numerkiem 350.

    Waży 4 kilogramy i nawet ja nią macham jak stary drwal.

    A zupiliśmy z powodu iż małżon wykopał w zeszłym tygodniu własnymi rencami dwie jabłonki. I przyszła pora je pociąć.


    Powiem szczerze, że jako osoba nienawykła do roboty czuję się jakby mnie pies z budą przeleciał :):)
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Dobra, powódź nie powódź orać trzeba.

    Zakupiliśmy sobie piłę husqvarna (znaczy się pilarkę spalinową) z numerkiem 350.

    Waży 4 kilogramy i nawet ja nią macham jak stary drwal.

    A zupiliśmy z powodu iż małżon wykopał w zeszłym tygodniu własnymi rencami dwie jabłonki. I przyszła pora je pociąć.


    Powiem szczerze, że jako osoba nienawykła do roboty czuję się jakby mnie pies z budą przeleciał :):)
  5. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    Jeny, ale nisko upadłam :roll: :wink: ( trzecia strona na samym dole więc trzeba coś napisac)
    W czwartek przyjechali panowie z gazowni i wyciągnęli z ziemi piękną żółtą rureczkę. Póki co wystaje (ta rureczka) przy samym ogrodzeniu- w przyszłym tygodniu zjawi się instalator to ubierze ją w skrzyneczkę. :wink: :P No i oczywiście podciągnie nam gaz do domku. Ma też zawiesic resztę grzejników i podłączyc piec. Nareszcie. Denerwuje mnie strasznie to oczekiwanie. Facet ...