dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Żabek kąt własny ... chyba niezbyt ciasny :)

    Na poczatku był pomysł ...
    a pomysł był w głowie i cieniem kladla sie jego realizacja ... do czasu ...


    Działkę zakupiliśmy w styczniu 2009 roku ... po dlugich poszukiwaniach znalezlismy cos co bedzie kompromisem pomiedzy naszym pragnieniem ucieczki od miasta i "mamy - tesciowej" pragnieniem bycia blisko miasta !! coś co bedzie na tyle duże zeby nie czuć się stłamszonym a i na tyle nieduze zeby nie narobic sie przy koszeniu trawnika :) ... działeczka liczy ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    no to decyzja zapadła.......tylko żeby kasy starczyło .......... Będzie dobrze i już!!!!!!! Nie damy się!!!!! Muszę mieć ten kominek !!!!
  3. Hej

    A ja ostatnio tylko zaglądam, a czasu na pisanie jakos brak. My czekamy na okna, dzisiaj dostałam kolejne rozliczenie od wujka. Kolejne pieniądze trzeba przelac na konto, już zaczynam miec dylematy do tego czy nam starczy. Obawiam się, że raczej nie. Jest jeszcze tyle do zrobienia, a kasy jaby coraz mniej. Boje się, ze nie uda się nam wykończyc, tak jak bysmy chcieli. Na razie co prawda zakładamy tylko dól, ale wiadomo, że chęci sa zawsze na więcej. No, ale trudno. Najgorsze jest ...
  4. Moja CHOMICZOWKA

    Cytat Napisał MaDu Zobacz post
    Witaj,
    Powiem ci że nieźle to wygląda! Jeśli ta ekipa będzie murować będzie cacy.
    Masz jakieś nowe koncepcje dot. elewacji z piaskowca? Ja powoli odstępuję od tematu bo 700 zł/m2 trochę mnie zniechęca. Chyba bonie w tym miejscu zrobię albo ten krassystm za pół ceny. Chociaż nie jestem przekonana czy to warte 300 - 350 zł/m2.
    Elektryka prawie zrobiona, woda w trakcie robót. Biorę się za ogrodzenie.
    Pozdrawiam
    Marcela
    Witaj Marcelko :welcome:
    Wiem , ze ...
  5. Dziennik budowy MalinoGrodzisko

    teraz pozostaje czekanie na wylewki, drzwi wejściowe i ocieplenie domku:)