dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Przez parę tygodni rośliśmy głównie wzwyż, ale ostatnie dni przyniosły gwałtowny przyrost powierzchni poziomych. Nad garażem stanął pierwszy w dziejach naszej "posiadłości" strop przed którym chrnić się można przed deszczem (nie licząc wcześniej położonych nadproży :) )




    Ekipa idzie ostro do przodu. Tu "Podaj cegłę" - a raczej pustaka - na strop główny. Trzeba przyznać że ...
  2. Marzenia o własnym... podwórku

    Trzeba napisać parę słów, choć ostatnio na budowie cisza. Majstry zrobili działówki na poddaszu już dobre dwa tygodnie temu...

    ...i sobie poszli na inną budowę. Taras dobudują i fundament zaizolują jak woda opadnie, bo co obeschnie to znowu napada i cały czas stoi na ławach. Zostawili betoniarkę więc mam nadzieję ich jeszcze zobaczyć :wink:
    Ścianka kolankowa, wysoka, wygodnie będzie. ...
  3. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Wczoraj byłam tak rozkojarzona dobrymi nowinami, że zpomniałam napisać o kierowniku budowy. Tak więc, kierownik wybrany i wszystko już z nim ustalone. W tym tygodniu postaramy się, zorganizować spotkanie wszystkich zainteresowanych tzn: inwestorzy, wykonawca i kierownik. Czeka nas burza mózgów i oby nam się zwoje mózgowe nie przegrzały :oops: :o

    Pokażę Wam jeszcze, jaki miły prezent zrobili nam nasi znajomi.
    Dostaliśmy od nich figurkę Anioła-Opiekuna :D
    ...
  4. Lote II

    Witam,
    Pozwolenie na budowę odebrane.

    W poniedziałek podpisuję umowę z ENEA o przyłączenie do sieci, 20kW, 3100zł.

    Dzisiaj byłem u mojego Kierownika Budowy.
    Wstępnie omówiliśmy temat, w przyszła sobotę omawiamy już szczegóły + :)

    Zaczynam na poważnie szukać wykonawcy ław.
    Z betonem nie ma problemów, ale betoniarnie się wycwaniły, weź beton a o szalunki i zbrojenie się martw sam.
    Szalunki fundamentów ...
  5. Jankowo

    To mój wykusz od środka (jeszcze przed zaszalowanem sufitu):



    Nasz domek zyskał swój pierwszy na razie drewniany sufit :D


    Fala na ścianie fundamentowej nie tylko nie została zniwelowana ale jeszcze ...