dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wolnoć Tomku w swoim domku

    jestem po rozmowie z architektem, projekt konstrukcyjny będzie w piątek wieczorem i pan architekt chce mi go przywieźć do domu, tylko że mnie wieczorem nie ma, a w sobotę rano jadę na wakacje w Bieszczady. Stanęło na tym, że wyślę mu listę firm budowlanych , do których wyśle projekt do dokładnego tym razem zrobienia kosztorysu, praktycznie w tym tygodniu nic się nie wydarzyło,
  2. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    W zasadzie prawie nic sie nie ruszylo wewnatrz

    Szalunki do tarasu

    i juz dzis zalane lawy

    Drewno na balustrady zamowione, mam nadzieje ze tesc zdazy zrobic.
    Balustrady maja byc proste - pionowe deseczki o przekroju 6x3cm
  3. Dziennik agikz

    Męczy mnie ten upał. Nie nadaje się na gruntowne sprzątanie mieszkania w celach prosprzedażowych :roll: Ale z drugiej strony trzeba się cieszyć ciepełkiem, bo niedługo będzie zimno i mokro. Gdybym tylko mogła się nim cieszyć w ogródku lub nad basenem pod palmą a nie w pracy i na dwóch budowach :wink:
    Ostatni dzień lipca. Biegiem z pracy do domu, przygotować go na wizytę agentki nieruchomości. Spotkanie a następnie biegiem na budowę. Ale dla takiego widoku warto :D :
    ...
  4. Homies in da house -AD44X

    Buuuuuuu jestem zła :evil: i to bardzo!!! bardzoooo!!!
    No więc trzeba było zdecydować się na kolor desek które będą umieszczone pod rynną. Po przestudiowaniu działu z lakierami bejcami itp do drewna wybraliśmy to:
    Lazura ochronna v33 kolor złocisty dąb Na próbnikach w sklepie idealny. Wczoraj wzięliśmy się za malowanie i co się okazało... to nie ma nic wspólnego z dębem złocistym!!!!!!! Ja rozumiem, że na żywo kolor może nieco odbiegać od tego na fotce czy próbce, ale ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    W poniedziałek 28.07 chłopaki zaczęli od zrobienia jeszcze raz tej fazki co ją burze zjadły - miejscami fazki w ogóle nie było. Powyciągali też plastikowe stożki od ściagów i zapchali wszystko zaprawą cementową.

    Trzeba się było zdecydować jaką robimy izolację. Więc pozostałem wierny IcoPalowi (między chudym i ścianą jest grunt SiplastPrimer + papa Szybki Fundament SBS). Kupiłem jeszcze 3 beczki gruntu SiplastPrimer oraz masę izolacyjną Siplast Fundament ...