dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Faworyt - Magdy i Tomka

    Do czego to doszło? Żeby do własnego domu człowiek nie mógł wejść! No dobra - płytki dziś układali w przedsionku i w hallu. Przedarłwszy się przez garaż moim nadobnym oczętom ukazało się serce domu w zupełnie nowym wydaniu. Już na prawdę pachnie normalnym domem! Płytki takie same jak w kuchni, podzielone tylko listwą dylatacyjną, za którą objeździliśmy całe miasto. W każdym sklepie budowlanym jest około 4 km bieżących listew dylatacyjnych różnej maści i gatunku, ...
  2. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    I słów kilka wróbla ćwirka ...... lub o czym szumią wierzby ...lub o co Zosia nie spytała a wiedzieć chciała........... :D

    Tydzień temu miałam drugi " obmiar" schodów do wyceny.....u stolarza, z którym rozmawiałam w zeszłym roku - cena wówczas wynosiła ...wstępnie 8 klocków. Drugi, bo stolarz "parapetowy" miesiąc temu pomierzył ale ceny nie zapodał. Inwestorak pogonił mu kota i dziś wycena była - kto zgadnie jaka ?
    A taka - 12 600 ...
  3. Marchewkowe pole [dziennik Karpatki]

  4. Dziennik Irmy

    białe podłogi są boskie i takie wnętrza również...



    ale bielone też są niczego sobie...
    ...
  5. "Słoneczko" wschodzi u Karoliny i Jarka

    ale ten czas teraz leci, właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawę że za miesiąc zaczynamy naszą przygodę z budowaniem. Jak narazie murarze umówienie, koparkowy też, wczoraj rozmawiałam z geodetą i jadę do niego w tym tygodniu po wszystkie wytyczne ( podobno facet świetnie wytycza budynek, koparkowy i murarze są bardzo zadowoleni po jego robocie) no i kierownik budowy tez zaklepany. Może jeszcze w tym tygodniu zamówię bloczki i niech sobie poczekają z miesiąc w hurtowni, bo potem jedziemy ...