dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Jeszcze nie zdążyłem tego Wam przekazać, ale teoretycznie zmienił się wykonawca mojej budowy. Ale tylko teoretycznie.
    Jak się okazało z różnych względów Archeton (studio projektowe i podmiot z którym miałem podpisaną umowę) oraz McDomus (fabryka domów, z którą związany finansowo jest Archeton) oraz My zdecydowaliśmy się rozwiązać istniejącą umowę na budowę domu i zawarcie przez nas umowy bezpośrednio z McDomus.
    Archeton (Dom na Miarę) realizuje swoje ...
  2. Nadrabiam Dziennik Budowy Z10

  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Powrót do historii.
    Budowanie ogrodzenia.

    Przyznam, że nie miałem ochoty budować super ogrodzenia od razu.
    Nawet takiego ze zwykłej siatki. I tak musi podjechać na budowę dzwig, tir z ładunkiem domu itp. Po co takie wspaniałe ogrodzenie.

    No więc doszliśmy do wniosku, że ogrodzimy teren siatką leśną.
    I tu przyznam że znowu przydała się opcja "szukaj" na forum muratora. Znalazłem wątek, gdzie ktoś zaproponował kupno ...
  4. Domek Pawła i Iwony, Nowe Bielice

    23 czerwiec... dokumenty trafiły do starostwa z wnioskiem o wydanie pozwolenia na budowe :P
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Hi, hi, dzisiaj pan kierbud od gazu rzecze mi ślicznie: Proszę Pani, a drzwi wejsciowe to za miesiąc będzie Pani miała???? Bo inaczej to gazownia gazociągu nie odbierze. I w ten sposób Wumil został zmuszony do decyzji o kupnie drzwi. A ja już plnowałam malowanie na różowo tych, których mamy. :D :D