dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. DZIENNIK BUDOWY al.g.

    No, ładnie się rozpisałam, ale fotek żadnych tu jeszcze nie zaprezentowałam... Może dzisiaj spróbuję szczęścia? To zdjęcie przedstawia przygotowany wykop z folia i uzbrojeniem pod ławę fundamentową


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    ...

    Updated 13-07-2011 at 16:47 by al.g.

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. kłopot z fundamentami

    Zaczyna się. Dostałam właśnie info od pani Architekt, że trzeba przeprojektować fundamenty. Cytat [konstruktorzy] zaproponowali wykonanie wanny, ale doszliśmy do wniosku, że płyta fundamentowa będzie tańszym rozwiązaniem. W związku z tym mam pytanie co robimy? Jeśli do pozwolenia na budowę dołączymy to badanie będziemy musieli również przeprojektować fundament. Jeśli badań nie dołączamy, nie mamy podstawy do podniesienia posadzki (zalecenia geodety)." A wcześniej ...
  3. Dzień 1

    Witam papiery są u notariusza a my już dzisiaj odebraliśmy klucze do naszego domku i dlatego postanowiłam zacząć pisać ten dziennik, w opisie jest że remont ma być szybki i tani Tani ma być dlatego że nie chcemy brać dużej pożyczki bo boimy się że nie damy rady finansowo a szybko bo w styczniu powiększy nam się rodzinka i chciałabym juz być na swoim od samego początku Póki co mieszkamy u teściów którzy nam ten domek kupili a my mamy go wyremontować Dzisiaj ...
  4. Gruz na drogę

    A uprzedzał mąż, ze grząski teren i po to właśnie chcemy ten gruz na drogę...





    Poza tym nic nowego, mąż załatwia prąd na potrzeby budowlane, nie wiadomo, kiedy będzie można kopać fundamenty
    Tagi - katalog słów kluczowych: gruz na drogę Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie???

    Przypadkowo natrafiłam na bardzo fajny temat na forum "Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie"

    Temat rzeka -ponad 190 stron!

    Jestem dopiero na 20 stronie ale już sporo wyłapałam wskazówek -najczęściej dotyczących drobnych rzeczy o których nigdy bym nie pomyślała!

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...9Bcie-ponownie

    Może komuś z Was się przyda i poczytacie
    ...
Strona 51 z 97