dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ocieplenie

    Już od kilku dni Panowie ocieplają budynek z zewnątrz. Z uwagi na szybko kończące się finanse, na razie tylko zagruntujemy klej, a strukturę położymy kiedyś tam, kiedyś...

    Dla zainteresowanych jak zakończyć szczelinę wentylacyjną pod okapem, wklejam zdjęcie jak to zrobiła nasza firma. Nie jestem do końca przekonana co do tego rozwiązania, ale faktycznie wygląda to estetycznie. Ta krateczka to wróblówka z obciętymi wąsami. Od środka między styropian i wełnę ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ty?.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	25,5 KB
ID:	72544   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	74,7 KB
ID:	72545   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wróblówka.jpg
Wyświetleń:	243
Rozmiar:	30,2 KB
ID:	72546   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	siatka a.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	13,8 KB
ID:	72547  
  2. sierpień

    Murujemy ściany jak najszybciej żeby zdążyć zalać dekę przed urlopem. Mężuś i ojcowie pomagają jak mogą i jestem dumna, że bez ekipy są w stanie tyle zrobić (w dodatku po pracy, każdy wykończony). Granat nabiera wyglądu domu już wiem, jakie będą powierzchnie w pomieszczemiach na dole; w budowaniu nie pomogę ale już planuję wnętrza haha. Trochę wcześnie ale to sama radość! Nawet powoli gromadzę drobiazgi do domu, a to coś do kuchni a to firanki a to pościel Będzie ...

    Updated 09-03-2012 at 07:50 by croolewna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. lipiec

    Idzie szybko.Garaż wymurowany, deka na garażu zalana. I rusza murowanie ścian domu. Najwięcej zabawy (i nerwów) przy wykuszu ale efekt w porządku. Wpadłam na pomysł dodania filarów podtrzymujących balkon nad drzwiami wejściowymi.
  4. Arcydzieło z drutu !

    Zapomniałam zamieścić fotki tego drutu (siatki zbrojeniowej?) !
    I zdjęcie "po" i korytarz wyłożony wykładziną, żebyśmy mieli jakieś dojście do naszego pokoju położonego na końcu holu...
    Dodatkowo jeszcze ja w trakcie odpoczynku - nieco zmęczona i "wybielona" pyłem i kurzem
    Tagi - katalog słów kluczowych: drut, zbrojenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3260272 [640x480].JPG
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	72516   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3260276 [640x480].JPG
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	72518   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3260277 [640x480].JPG
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	46,0 KB
ID:	72519   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4240570 [640x480].JPG
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	61,8 KB
ID:	72520   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3260275 [640x480].JPG
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	72517  

  5. Skuwanie wylewki w holu i kuchni

    W marcu okazało się, że musimy skuć wylewki, które były robione 4 lata wcześniej... No cóż - planujemy na podłodze w kuchni i holu jakieś płytki, to trzeba montować ogrzewanie podłogowe... A człowiek kiedyś o tym nie pomyślał i takie tego skutki...
    Rafał kuł młotem, a ja zbierałam ten gruz w wiadra i potem go wynosiliśmy... Najgorsze to były te druty - zbrojenie, o ile się nie mylę... Musiałam na nie uważać, żeby przypadkiem na jakiś się nie nadziać. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: skuwanie wylewki, wylewka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 81