dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mi?a chwila - M11 L

    Wnętrze domu zaczyna już wyglądać bo mamy tynki. Robimy tynki gipsowe. Robocizna z materiałem 25zł za m2. Może coś jeszcze uda się utargować.

    Jest teraz fajowo, bo jasno we wnętrzu... Ale z drugiej strony syf niemiłosierny. Jutro tynkarze mają kończyć i sprzątać. Zobaczymy co zrobią. Okna delikatnie też zasyfili ale mają odczyścić...



    ...
  2. Mi?a chwila - M11 L

    Witam ponownie

    Dawno mnie tu nie było a od tego czasu ciut ciut na budowie się wydarzyło :)

    Po pierwsze mamy wielkie kretowiska ziemi. Jakieś 120m3 ziemi. Pewnie sporo jeszcze trzeba będzie nawieść ale na razie tyle musi wystarczyć. Ziemia zapewne będzie leżeć do następnego roku i dopiero wtedy zostanie rozprowadzona po działce.

    Za ziemię płaciliśmy po 15zł za m3... Podobno jest dobra... podobno :)

    ...
  3. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Jak pisałam już wcześniej tynkują nam domek w środku. Garaż i dwa pokoje na poddaszu prawie skończone :D

    Garaż - jeszcze tylko tynk wokół wjazdu i będzie można montować bramę :D


    Obrzutka w kuchni - całe szczęście, że dokładnie zabezpieczyłam okna folią :roll:


    B&S
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Wakacje oficjalnie zakończone i pożegnane kiełbaskami pieczonymi na działkowych dzidkach :D


    Jutro od 8.00 przychodzi nareszcie nowy murarz i zaczynamy ruszać do przodu z dachem. Póki co przygotowujemy ten żelbetowy słup pod jedną z ram stalowych, a później prawdopodobnie rama.
    Nareszcie coś się zacznie dziać :roll:
  5. Dworek i ogród różany Moni

    Wakacje oficjalnie zakończone i pożegnane kiełbaskami pieczonymi na działkowych dzidkach :D


    Jutro od 8.00 przychodzi nareszcie nowy murarz i zaczynamy ruszać do przodu z dachem. Póki co przygotowujemy ten żelbetowy słup pod jedną z ram stalowych, a później prawdopodobnie rama.
    Nareszcie coś się zacznie dziać :roll:
Strona 1 z 405