dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy-Paradox-..projekt wlasny

    Witam!!!!
    Dzis tylko zakladam temacik ..... :D od jutra zaczne pisac
  2. dziennik Żaby

    Prace na budowie przebiegaja zgodnie z planem ( odpukać....) :D

    Ekipa codziennie zjawia się na budowie i pracuje .
    Wprawdzie "rekreacyjnie", ale pracuje. Wydawało mi sie, że poddasze zbudują w tydzień ( ok. 40 m2), ale okazało się, że jest tam do zrobienia kilka słupów i bardzo nietypowych podciągów. Na jeden podciąg trzeba było zamówić strzemiona o wymiarach 88x 22cm. :roll: Poszło więc trochę stali i betonu, który przyjeżdżał ...
  3. dziennik :) TAB

    Środa

    Z góry przepraszam za rozmiar zdjęć, potem je pomniejsze, obiecuję :oops: :oops:

    Dzisiaj rano poleciałam na budowę zrobić kilka zdjęć ( bo co ja potem będę wnukom opowiadać ??:) )



    Opisy dołącze później.

    To co na zdjęciach to efekt pracy czterech osób przez dwa dni.


    Wschód słońca nad wiązarami :)
    ...
  4. Dziennik Gerionowy

    Cytat Napisał Gerion
    Po dobiciu się na telefon do prezesa, okazało się, że chłopaki wejdą, ale dopiero jutro od rana. Niech no tylko wejdą jutro. Zobaczymy ile warte jest ich słowo?
    No i się doczekałem. Od 9 rano warowałem na budowie, sprzątając to i owo i robiąc miejsce na więźbę. PO kwadransie nie wytrzymałem i dryndam do prezesa. Echo. Wsiadam więc w auto i jadę "na hurtownie", żeby oblukać co się z tym moim drewnem dzieje. No ale nawet z auta nie musiałem wysiadać, ...
  5. Zapiski ze Sprawnej

    Muszę przyznać, że zaniedbałem ostatnio dziennik budowy co może sugerować czytelnikom jakieś tajemnicze wstrzymanie prac budowlanych.
    Nic z tych rzeczy - prace idą spokojnym tempem dalej.

    Z kronikarskiego obowiązku muszę zaktualizować dokumentację fotograficzną z bardzo symbolicznego dnia z poprzedniego tygodnia.
    Po małym powrocie do przeszłości następne relacje powinny być już na bieżąco:


    Dzień 100, 20.09 Wt - dach c.d.

    Dzisiaj ...
Strona 10 z 82