dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    128. Miły akcent

    Z samego rana złożyłem papiery w moim ZE na przyłączenie domu do sieci i zmianę taryfy na domową (G). Pan szybko przejżał papiery i stwierdził, że wszystko jest OK. Za kilka dni ktoś podjedzie, spisze licznik i przywiezie nową umowę do podpisania. I to mi się podoba. Od samego początku mój ZE wykazuje bardzo dobrą wolę i dobre wyniki - szybko podłącza i szybko działa.
  2. Dziennik (mk)

    Kolejna dobra informacja:

    [color=darkblue][size=6][b]Mamy pozwolenie na budowę!!![/b][/size][/color]

    Strasznie długo to trwało. W dodatku trafiła się strasznie złośliwa Pani - ostrzegam budujących na Białołęce.
  3. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Dzień 6

    Dzień będzie ciężki (dla mnie :wink: ). Będą robić kanalizację podposadzkową i zasypkę fundamentu z udziałem speckoparki (z wielkim trudem zamówionej :-? ) i zagęszczarki. Następnie zrobią wieniec na ścianie fundamentowej i po 16 zalewamy płytę podłogową i wieniec.
    Cały dzień spędzę na budowie :(.

    CDN...
  4. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Dzień 5

    Ekipa skończyła murować ściany fundamentowe i wzięli się za izolację pionową (dysperbit) i ocieplenie (styrodur - cholernie drogi materiał :-? ).





    CDN...
  5. Dziennik Anpiego

    27 września 2005

    Murarz nareszcie przystąpił do dzieła. Powstały narożniki i początek jednej ze ścian. Wkrótce postaram się podsumować wydatki na stan zero (niepełny, bo nie ma jeszcze kanalizacji i chudziaka).

    A ten widok bardzo mnie cieszy:
    murarz muruje
Strona 11 z 82