dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wielki Podrzutek Jagny

    Tynki.
    Najpierw zepsuła się pompa. A właściwie to była cały czas zepsuta, tylko nic nie powiedziała. Dopiero jak się zaczęło jej używać, to po chwili odmawiała posłuszeństwa i wyglądało na to, że z tynkowaniem będą problemy, bo tynków bez wody ani rusz. Ale Mój Mąż nie z tych co by się dali takiej pompie. Jak kupił francy porządne złączki metalowe, docisnął, dokręcił, powiedział co jej zrobi, jak będzie fochy odstawiać, to od razu zaczęła działać ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Alarm. Jedna z pierwszych tych rzeczy, których ceny nie wzięliśmy pod uwagę przy planowaniu budowy. Dostaliśmy ofertę od naszego Zbycha (jeszcze raz bardzo dziękuję) i teraz mamy temat do szybkich przemyśleń a jest nad czym myśleć, bo alarm być musi, tylko trzeba za niego zapłacić. No bo jak nie, to Krzyś faktycznie musi z nami zamieszkać i na dodatek musi odzwyczaić się od spania.

    Dach się robi. Wygląda coraz lepiej, sami popatrzcie:
    ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Zła jestem okrutnie :evil:
    Od poniedziałku na budowie nic się nie dzieje :-? Ekipa nie daje znaku zycia a ja własnie się zbieram do tego żeby do nich zadzwonić :evil:
    Mam takiego nerwa że ...................... Już lepiej nic nie napiszę bo mnie Redakcja da bana za używanie słów niecenzuralnych :evil: :evil: :evil:
    Okna nie zamówione bo jeszcze nowe pomysły urodziły sie w głowie, cóż trzeba szukać oszczędności :o :roll:
    Ogólnie mam dość :-? :evil:
  4. Dziennik Martki

    Milcze sobie, bo panowie spokojnie pracują. robota posuwa się do przodu.
    Mam już wykafelkowaną jedną lazienkę.
    Ocieplony dom i przygotowany prawie do położenia kolorku.
    Mam zamówione paparepty zewnętrzne, które sie
    oczywiście spóźniają.
    Poddasze jest wykończone - tzn położone g-k, zaszpachlowane, przygotowane do malowania.

    Epopeja z oknami się jeszcze nie skończyła - zleciłam panom montaż parapetów wewnętrznych. I co? i okazało ...
  5. Dziennik Whisperów

Strona 51 z 82