dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    29-31 sierpnia 2005
    Tadka w Poznaniu w biurze nie było prawie trzy tygodnie, więc siedzi teraz w tym tygodniu zasypany taką liczbą spraw, że nawet nie ma czasu, aby zajrzeć do dziennika budowy.
    Dekarze z lekka poprawili dach - ułożenie dachówek przy kominie, ale i tak musieliśmy się spotkać z szefem i głównym majstrem na naszej budowie, żeby Tadek mógł im palcem wskazać, co mu się nie podoba. Ponieważ brakujące gąsiory będą w sobotę w hurtowni, więc dekarze ...
  2. dziennik :) TAB

    Wczoraj dzwonił przesympatyczny pan od dachówek. Ostatecznie bierzemy Ruppa sirius angoba ciemny brąz. Po długich bojach pan oddaje nam dachówki za 19500. A dachu mamy kawałek, bo jakies 300 metrów.

    Mąż spotkał się z panem od wiązarów. Tanie nie są, ale wiemy, że z dobrego tartaku - wiązary będą nas kosztować jakieś 25.000 :o

    Ten dach to chyba najdroższa impreza. Z łatami, dachówkami, wiązarami, foliami, rynami i innymi robociznami wychodzi ...
  3. Dziennik (mk)

    Ponieważ w komentarzach pojawiły się pytania odpowiadam na nie tutaj:

    1. [b]Wizualizacje[/b] "własne" jak ta poniżej są zrobione w programie Mój Dom 3D, wersja zdaje się 6 firmy Broderbund do nabycia w empikach na przykład.

    [img]http://excel.republika.pl/domek/wiz22.jpg[/img]

    Więcej moich wizualizacji jest na [url]http://excel.republika.pl/domek/domek.htm[/url]

    Program jest prosty w obsłudze (skoro nawet laik jak ja ...
  4. Dom w Puszczy - Dziennik Barda i Niny

    Znów ciut drgnęło.
    Ściągnęliśmy naszą ulubioną ekipę budowlaną na parę prac, tj. wylanie podjazdu do garażu (nie był na początku wylewany, bo pod nim idzie rura z wodą do domu i czekałem, żeby ziemia osiadła) postawienie ścianki działowej w łazience oraz zabudowanie schodów we wiatrołapie.
    Przyjechali w zeszły poniedziałek i liczyłem, że posiedzą 2-3 dni.
    Jak wróciłem, to już ich nie było. Nawet się z kimś napić nie było…
    Wjazd ...
Strona 82 z 82